ZNAKOMITY INOUE WYRAŹNIE LEPSZY OD ACHMADALIJEWA

Dodano: 14 września 2025 14:25
ZNAKOMITY INOUE WYRAŹNIE LEPSZY OD ACHMADALIJEWA
Redakcja, Informacja własna
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Koncert Naoyi Inoue (31-0, 27 KO), który przed momentem zaskakująco gładko wypunktował Murodżona Achmadalijewa (14-2, 11 KO).

Na samym starcie trzeba zastrzec - Uzbek był cały czas w miarę blisko, no ale właśnie - w miarę. Już od samego początku różnicę robił znakomity lewy prosty Japończyka, który ustawiał Achmadalijewa w odpowiednim dystansie. Gdy Inoue dokładał do tego prawy na dół, Uzbek nie mógł znaleźć na to żadnej recepty.

Warto wspomnieć również o pracy nóg Inoue. Gdy już Achmadalijew przechodził przez jab rywala, ten zwyczajnie schodził mu z linii ciosu. Inoue był również w stanie karcić Uzbeka pojedynczymi uderzeniami kontrującymi, gdy "MJ" próbował znaleźć się w zasięgu Japończyka. Najlepszy moment pretendenta? Wydaje się, że początek piątej odsłony i ostatnie sekundy, gdy zdołał trafić mistrza prawym sierpowym - pozostałe uderzenia pruły już powietrze.

Karty punktowe? 117:111 i dwukrotnie 118:110 na rzecz świetnego "Potwora", a gdy znajdą się tacy, którzy przyznali mu każdą rundę, nie będzie to wielką przesadą.

Więcej informacji: Naoya InoueMurodżon Achmadaliew
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: ElTerrible
Data: 14-09-2025 14:43:10
Nie na temat. Ricky Hutton nie żyje! Niech spoczywa w pokoju :(
Autor: Maksymalista
Data: 14-09-2025 14:47:01
UP Przecież to młody facet bodajże 1978 o kurde...
Autor: Sikso4
Data: 14-09-2025 17:56:14
Nie na darmo ma przydomek potwór geniusz Japoński chylę czoła przed tym wydawało by się małym chłopakiem ale no w ringu absolutny dynamit walec i geniusz
Kalendarz imprez