HARDZEIKA DLA WELTERA - PEŁNA ROZPISKA GALI W ZIĘBICACH

Dodano: 2 września 2025 00:58
HARDZEIKA DLA WELTERA - PEŁNA ROZPISKA GALI W ZIĘBICACH
Redakcja, Media społecznościowe
MB Promotions

Oficjalnie potwierdzono nazwisko rywala dla Karola Weltera (18-1, 6 KO), który wystąpi w daniu głównym gali MB Boxing Night 25. Wszystko już 27 września w Ziębicach.

Naprzeciw Weltera stanie Maksim Hardzeika (13-1, 5 KO). Białorusin pod koniec czerwca zebrał niezłe lanie od Rafała Wołczeckiego, ale choć był kilka razy "podłączony do prądu", to wytrwał pełen dystans. Pojedynek z Karolem zakontraktowano na dziesięć rund w limicie kategorii super średniej.

Rozpiska MB Boxing Night 25:Damian Gurtatowski (5-1, 1 KO) vs Damian Stanisławski (4-5, 1 KO)Piotr Stępień (4-0, 4 KO) vs Tomas Pomahac (4-2, 3 KO)Bartosz Gołębiewski (3-0, 2 KO) vs Arkadiusz Zając (4-2, 1 KO)Konrad Kaczmarkiewicz (8-1-1, 3 KO) vs Radosław Gorzelak (4-0-1)Sebastian Wiktorzak (4-0, 2 KO) vs Sebastian Rembecki (4-0)Karol Welter (18-1, 6 KO) vs Maksim Hardzeika (13-1, 5 KO)

Więcej informacji: Karol Welter
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Ariosto
Data: 02-09-2025 11:00:46
Fajne zestawienie, Welter i Wołczecki to jedni z bardzo niewielu naszych ciekawych bokserów poniżej CW i ciekawe jak się teraz Welter pokaże 'na tle' Wołczeckiego za pośrednictwem Hardzeiki.
Autor: adekprg
Data: 02-09-2025 11:49:45
Nie no Wołczecki jest poziom wyżej niż Welter.. ,Wołczecki ma kowadło w łapie i kasuje kolejnych oponentów. Welter bardzo fajny i nieustępliwy zawodnik ale zbiera na jape jak Kownaś za najlepszych czasów i tylko czekać kiedy skończy mu sie odporność..
Kalendarz imprez