KRZYSZTOF GŁOWACKI O JUTRZEJSZEJ WALCE BIWOŁ vs BETERBIJEW

Dodano: 11 października 2024 13:03
KRZYSZTOF GŁOWACKI O JUTRZEJSZEJ WALCE BIWOŁ vs BETERBIJEW
Redakcja, FanSportu
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Również w Polsce czekamy z niecierpliwością na jutrzejszą walkę Artura Beterbijewa (20-0, 20 KO) z Dmitrijem Biwołem (23-0, 12 KO). Na kogo stawia Krzysztof Głowacki?

- Moim delikatnym faworytem jest Biwoł, choć ciężko tu na kogoś stawiać. Za Beterbijewem na pewno stoi siła, za Biwołem technika. Głowa na podobnym poziomie, bo jeden i drugi pozostają niepokonani. Umiejętności Beterbijewa są trochę niedoceniane. Bije w różnych płaszczyznach, zaczyna od dołów, a kończy zawsze na górę, mieszając cały czas te uderzenia. I nie ma problemów ze skracaniem dystansu. Biwoł z kolei najlepiej czuje się w dystansie i on też potrafi mocno uderzyć. Dużo niewiadomych, więc i bardzo fajna walka. Wygra głowa jednego z nich, ale moim nieznacznym faworytem jest Biwoł - powiedział "Główka", w przeszłości dwukrotny mistrz świata kategorii cruiser, dziś zawodnik KSW.

Transmisję z gali w Rijadzie przeprowadzi platforma DAZN w systemie PPV za 75,99 PLN. Początek relacji od godziny 18:00 czasu polskiego. Już teraz możecie dokonać zakupu POD TYM LINKIEM >>>

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: adekprg
Data: 11-10-2024 13:31:25
Będzie Polski komentarz na DAZN ??
Autor: Furmi
Data: 11-10-2024 13:39:34
Jak panowie wejdziecie na stronę DAZN to tam jest wyszczególnione z jakim komentarzem będzie walka. Zresztą - kiedy ostatnio raz DAZN dało polski komentarz?
Kalendarz imprez