MACHMUDOW CHCE REWANŻU Z VIANELLO
Dodano: 3 października 2024 19:57
Autor: Redakcja, World Boxing News
Zdjęcie: Emma Brawley/Matchroom
Arslanbek Machmudow (19-2, 18 KO) w połowie sierpnia doznał porażki z Guido Vianello (13-2-1, 11 KO), teraz będzie chciał dążyć do rewanżu.
Włoch nie położył może rosyjskiego olbrzyma na deski, ale zamknął mu oko i kilka razy nim wstrząsnął. Pojedynek zatrzymano tuż przed końcem ósmej rundy.
- Miałem po prostu słabszy wieczór, a do tego przytrafiła się kontuzja oka, która uniemożliwiała mi widzenie. Atakował głową i właśnie przez to zamknęło mi się oko. Powiedziałem mu to zresztą w szatni już po walce, dlatego teraz chcę rewanżu. Trochę odpocząłem, ale cały czas pozostaję w formie. Chcę wrócić jeszcze w tym roku, najlepiej znów przeciwko Vianello. Niestety nie na wszystko mam wpływ - stwierdził Machmudow.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
Kalendarz imprez
