WOJNA! SKRÓT WALKI BAKOLE vs ANDERSON (WIDEO)
Dodano: 4 sierpnia 2024 08:23
Autor: Redakcja, DAZN
Zdjęcie: Mark Robinson/Matchroom Boxing
Pozycja obowiązkowa! Świetny spektakl, wysoki poziom i ciężkie bombardowanie. Martin Bakole (21-1, 16 KO) zastopował Jareda Andersona (17-1, 15 KO). Oto skrót tej świetnej walki.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Yaponka
Data: 04-08-2024 08:41:37
Bakole wytarł ring Jaredem. Co za power drzemie w tym sympatycznym olbrzymie. Prawdziwy Moto Moto :) 🇨🇩
Autor: Wesley94
Data: 04-08-2024 09:03:01
Kurde Serek Bakoma niczym Big George Foreman ;)
Autor: switch
Data: 04-08-2024 09:35:38
To wyglądało jakby tata wpadł do szkoły, wziął największego gangusa który dokuczał jego synkowi i zbił paskiem po dupie. Następnie podłubał w nosie, wziął prysznic i powiedział do synka , już nikt Cie nie będzie zaczepiał w szkole :D
Autor: LesterMolester
Data: 04-08-2024 10:19:02
@switch, dobre porównanie. Dzieciak został zbity, a lekcja pokory może mu wyjść na dobre. Bakole dla Ruiza/Millera, chyba że ci będa robić rewanż.
Autor: BartonFink
Data: 04-08-2024 10:43:42
Autor komentarza: Wesley94 Data: 04-08-2024 09:03:01 Kurde Serek Bakoma niczym Big George Foreman ;) * * * Naprawdę myślisz, że tak ot przypadkiem wrzuciłem wczoraj ten link do walki dużego Georga? Shannon pistolet, nigdy byś nie chciał się znaleźć w zasięgu jego ręki, a przy Jerzym był potulny jak baranek. Strasznie to dziwne.
Autor: maro1988
Data: 04-08-2024 10:46:31
Teraz fajna walka byłaby Joshua vs Bakole .I cos czuje ze Bakole by wygrał przez KO.
Autor: Stieczkin
Data: 04-08-2024 10:50:00
Bakole świetnie tę walkę rozegrał. Na Andersonie mści się cwaniackie prowadzenie i zbyt duża różnica klas pomiędzy dotychczasowymi przeciwnikami a Bakole. Już po kilku walkach było widać, że Anderson preferuje styl grzybiarza. Owszem, walczy widowiskowo i ofensywnie, ale też zbiera. Zbiera często, zbiera gęsto i sporo prawdziwków. Na grzybach taka postawa jest godna pochwały, w boksie nie. Ale jak widać ani sam zawodnik, ani jego sztab nie widzieli problemu. A powinni, bo na pewnym poziomie przeciwnicy są naprawdę duzi i potrafią bić naprawdę mocno. Dlatego Anderson zamiast Mehry'ego albo Bakole powinien najpierw dostać jakiegoś prymitywnego "dzika". Takiego, co nie jest jakimś wielkim technikiem, ale jest za to młody i umie przywalić. Kogoś takiego jak David Adelaye. Albo nawet Efe Ajagba. Po to, żeby młody się przekonał, ile może ważyć poważny strzał. Zamiast tego obijał średniaków, dziadków i jakichś przechodzonych journeymanów a potem znienacka wypuszczono go na kogoś takiego jak Bakole. Anderson myślał, że ciosy od niego też może zbierać, bo na koniec na niego "wsiędzie i jakoś to będzie". A były dechy i głowa odskakująca tak, że ledwie cudem nie odczepiła się od tułowia i nie poleciała w cholerę. Podsumowując, przy takim stylu Anderson będzie widowiskową, ale krótkotrwałą efemerydą zawodowego boksu.
Autor: Nestor
Data: 04-08-2024 11:25:09
Bakole mimo dużej wagi startowej był nabity jak nosorożec. Jest przerażający, faktycznie przypomina George Foremana.
Autor: rocky86
Data: 04-08-2024 11:46:23
Wynik był dość łatwy do przewidzenia. Stawiałem na Bakole i się nie zawiodłem. Trochę zwątpiłem po ważeniu, bo jednak Bakole powinie wnosić 5-10 kg mniej, byłby wtedy lotniejszy na nogach i wywierałby aktywniejszy pressing jabem, jak w walce z Yoka. Anderson niewłaściwie dobrał taktykę, miał przewagę szybkości i mobilności, stając na przeciw takiej góry jak Bakole powinien być bardziej ruchliwy, walczyć na zasadzie in & out, a on zatrzymywał się i szedł w wymiany. To było niepotrzebne i zapłacił cenę. Pytanie, co dalej dla Bakole? Czołówka zablokowana, kasowych walk nie widac. Ja bym go z Zhangiem zobaczył.
Autor: BartonFink
Data: 04-08-2024 11:50:04
Autor komentarza: rocky86 Data: 04-08-2024 11:46:23 stając na przeciw takiej góry jak Bakole powinien być bardziej ruchliwy, walczyć na zasadzie in & out, a on zatrzymywał się i szedł w wymiany. * * * Zawsze lubiłem ten głos rozsądku. Z takimi ludźmi jak Bakole nie można się bić. Przełknij dumę i boksuj, ruszaj się, ruszaj głową. In & out. Holy?
Autor: rocky86
Data: 04-08-2024 12:18:38
Tak, Holly to dobry przykład. Nie szukając jednak tak daleko, wystarczy wrócić do walk Parkera z Zhangiem i JJ. Z Chińczykiem Parker walczył mądrze, bez głupich ambicji. Z JJ chciał chyba coś udowodnić i skończyło się jak musiało
Autor: BartonFink
Data: 04-08-2024 12:29:20
Prawda.
Autor: canislupuscampestris
Data: 04-08-2024 12:39:23
Ale on ma naturalną siłę. Mógłby Millera wyjaśnić.
Autor: andrewsky
Data: 04-08-2024 17:02:27
Rocky86 A gdzie to tak stawiałeś na Bakole?
Autor: switch
Data: 04-08-2024 17:45:08
@andrewsky Stawiał tak po walce, co Cię niepokoi ? :) Zazwyczaj po pojedynku wynik jest dość łatwy do przewidzenia :D
Autor: andrewsky
Data: 04-08-2024 18:40:00
switch Dokładnie :)
Autor: JanuszBoksu
Data: 04-08-2024 21:37:48
"Już po kilku walkach było widać, że Anderson preferuje styl grzybiarza. Owszem, walczy widowiskowo i ofensywnie, ale też zbiera. Zbiera często, zbiera gęsto i sporo prawdziwków. Na grzybach taka postawa jest godna pochwały, w boksie nie." Dobre :) Ciekawa by była walka Bakole-Fury
Kalendarz imprez
