FURY vs USYK: DAZN GŁÓWNYM PARTNEREM TRANSMISYJNYM

Dodano: 1 lutego 2024 19:14
FURY vs USYK: DAZN GŁÓWNYM PARTNEREM TRANSMISYJNYM
Redakcja, Boxingscene
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Starcie na szczycie królewskiej kategorii pomiędzy Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO) i Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO) już 17 lutego, a my dowiadujemy się, kto pokaże wielki bój.

Głównym pośrednikiem będzie oczywiście platforma DAZN, wszystko w formacie pay-per-view. Kibice z Wielkiej Brytanii będą również mogli skorzystać z usług TNT Sports i Sky Sports, choć i oni będą musieli wykupić specjalne przyłącza.

- To zaszczyt dla DAZN, że został ponownie wybrany przez jako globalny partner Riyadh Season w zakresie transmisji i dystrybucji walki na szczycie kategorii ciężkiej. DAZN jest niekwestionowanym domem boksu, a do tego pojedynku zaoferujemy kibicom z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych bezpłatną miesięczną subskrypcję wraz z każdym zakupem przyłącza pay-per-view. To pozwoli kibicom cieszyć się znakomitym katalogiem walk tej wiosny. Podzielamy ambicje Saudów i z niecierpliwością czekamy na to, co możemy razem osiągnąć - stwierdził Shay Segev, dyrektor generalny DAZN.

Więcej informacji: Aleksander UsykTyson Fury
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: gerlach
Data: 01-02-2024 23:00:59
Waleczka widze w Polsce za 120pln :))
Autor: golabek
Data: 02-02-2024 07:11:01
Nienajgorzej. Bałem się że krzykną z 200zł.
Autor: Believer94
Data: 02-02-2024 10:09:11
120zł to potwierdzone info? Za takie wydarzenie sportowe zapłace, też się bałem, że będzie gorzej :).
Autor: mchy
Data: 02-02-2024 13:32:38
Jeśli macie subskrypcję w DAZN, to 80 złotych.
Kalendarz imprez