Niewykluczone, że dzień przed Wigilią - 23 grudnia, trzeci tegoroczny pojedynek stoczy Anthony Joshua (26-3, 23 KO). Tym razem nie w Wielkiej Brytanii, a Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Tego dnia Eddie Hearn chce doprowadzić do starcia Chrisa Eubanka Jr z Conorem Bennem. A były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej mógłby być częścią tej imprezy. Wszystko oczywiście zależy od postępów negocjacji walki z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO).
- Walka Joshuy z Wilderem odbędzie się moim zdaniem na sto procent w pierwszej połowie przyszłego roku, być może już w pierwszym kwartale. I będzie to większe wydarzenie niż starcie Fury'ego z Usykiem - przekonuje szef grupy Matchroom.
Przypomnijmy, że AJ w kwietniu wysoko wypunktował Jermaine'a Franklina, a w sierpniu znokautował ciężko w siódmej rundzie Roberta Heleniusa.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Introwertyk
Data: 05-10-2023 20:59:02
Czemu ten Joshua nie spotka się prywatnie z Wilderem by ustalić walkę. Joshua walczył niedawno, czemu Wilder nie wskoczył na ring, mówiąc dawaj Aj. Nie ma zainteresowania samych pieściarzy. Wygląda mi to na walkę na chama, bo przegrany niestety wypierdala z poważnej gry i zdaje się jeden i drugi o tym wie..
Autor: puncher48
Data: 05-10-2023 21:19:30
Zamiast rózgi, AJ pod choinkę tylko trzeba być grzecznym:)
Autor: lukaszenko
Data: 06-10-2023 08:45:33
To chyba gorsze od tej rózgi ..
Autor: poszukiwacz
Data: 06-10-2023 10:29:03
Mimo, ze staramy się tutaj być grzeczni to i tak jeszcze gorsze to są głupie komentarze kogoś uważającego się za dyktatora opinii. Co do ewentualnego, przedświątecznego terminu walki AJa to fajny byłby prezent dla kibiców (nie marud).
Autor: lukaszenko
Data: 06-10-2023 13:53:06
Ty akurat jesteś tu najgrzeczniejszy ..Fujar o inne epitety słabo się starasz być miły..
Autor: poszukiwacz
Data: 06-10-2023 14:05:59
Fujar to akurat nie epitet, tylko spolszczenie nazwiska Furyj.... przepraszam Fury. I dziękuję za uznanie, bo wynika, że jestem najgrzeczniejszy mimo, że się słabo staram.
Autor: lukaszenko
Data: 06-10-2023 14:18:52
Poszukiwacz Rany nie zrobisz a krew wypijesz ..Dobrze wiadomo że nie lubisz grubasa ..
Autor: poszukiwacz
Data: 06-10-2023 15:22:39
Oj tam od razu nie lubię... jeszcze do czasu pierwszej/drugiej walki z Łajlderem to go uwielbiałem. Mimo, ze dużo stracił sportowo to te jego 60% wystarczyło aby nieformalnie wygrać z przereklamowanym, szklarnianym puncherem wszechczasów. Jednakże poziomu nigdy do końca Fujar nie odzyskał. Stary Fujar podczas tej trylogii być może tak często bądź nawet w ogóle nie szukałby tak gorliwie drobnych na macie ringu jak jakaś krótkowzroczna przekupka. Oczywiście, sięgnął po coś co miał jeszcze w zanadrzu a siłą rzeczy nie korzystał wcześniej za często - cios. Fujar zawsze miał cios tylko przy szpanerskim tańcu niczym dwumetrowy Ali miewał zdecydowanie mniej okazji dobrze pierdolnąć. Dzisiejsza, Hillowska wersja Fujara bardziej pasuje Usykowi... i obaj to wiedzą. No a międzyczasie moje uwielbienie trochę obmarzło od tego szkodnictwa jakim się Tajson ostatnio para - no jakbym się nie starał, uczucia nie wrócą :)
Autor: lukaszenko
Data: 06-10-2023 17:18:36
Pamiętaj tylko że obaj potrafią zmienić styl w trakcie walki ..Fury będzie tak przygotowany jak do pierwszej walki z Widerem ...