NOWY RYWAL MAYWEATHERA NA BRYTYJSKĄ POKAZÓWKĘ

Dodano: 23 stycznia 2023 20:53
NOWY RYWAL MAYWEATHERA NA BRYTYJSKĄ POKAZÓWKĘ
Redakcja, Boxingscene
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Już kilka dni temu ogłoszono brytyjski debiut Floyda Mayweathera Jr. Ale od tego czasu zmienił mu się rywal.

Oczywiście będzie to walka pokazowa. "Piękniś" wciąż na nich dobrze zarabia, a swojego nieskazitelnego rekordu 50-0 na pewno sobie popsuje. To nie są oficjalne starty wliczane do bokserskiego CV.

Były mistrz świata pięciu kategorii - wszystkich od super piórkowej aż po junior średnią, wystąpi 25 lutego w O2 Arena w Londynie. Pierwotnie ogłoszono, że zawalczy z Liamem Harrisonem, zawodnikiem Muay Thai, ten jednak szybko zdementował te doniesienia, tłumacząc się kontuzją. Ostatecznie naprzeciw Floyda stanie Aaron Chalmers, były zawodnik MMA z rekordem 5-2.

Mayweather Junior (50-0, 27 KO) zakończył karierę w sierpniu 2017 roku wygraną nad Conorem McGregorem (TKO 10).

Więcej informacji: Floyd Mayweather Jr
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Stieczkin
Data: 24-01-2023 12:01:13
Mam kandydata na kolejnego przeciwnika dla FMJ! To pan Jarosław, dozorca w naszym domu. Jest wprawdzie po sześćdziesiątce i pewnie miałby kłopot ze zrobieniem odpowiedniej wagi, ale poza tym to bardzo sprawny starszy pan. Z Floydem pewnie by nie wygrał, ale za to zarobił ładne pieniądze, na co w pełni zasłużył!
Autor: smalllbulll
Data: 24-01-2023 14:14:20
jak już floyd chce dobrze zarobić i dać show dla ludzi to niech zrobią pokazówke z mike tysonem :)
Kalendarz imprez