BARTŁOMIEJ ROŚKOWICZ W STREFIE MEDALOWEJ MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW!
Dodano: 21 listopada 2022 21:54
Autor: Redakcja, Informacja własna
Zdjęcie: PZB
Mamy pierwszy medal Mistrzostw Świata Juniorów! Cena była wysoka, bo Bartłomiej Rośkowicz (-63,5kg) wygrał w Hiszpanii już czwarty pojedynek!
Reprezentant Polski odprawił już Belga, Koreańczyka i Fina, a dziś naprzeciw niego stanął Turek Halit Das. Po dwóch rundach było już praktycznie wszystko jasne. Po trzech wszyscy sędziowie punktowali na korzyść Bartka 29:28.
Medal już jest. W walce o finał Rośkowicz skrzyżuje rękawice z reprezentantem Gruzji.
Niestety w drugim ćwierćfinale Patryk Borucki (-86kg) przegrał jednogłośnym werdyktem z Kubańczykiem Ronnym Alvarezem.
Więcej informacji:
Bartłomiej Rośkowicz
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: garylinker
Data: 22-11-2022 09:19:34
Rośkowicz to absoltunie nietuzinkowy zawodnik jak na polski boks, zarówno olimpijski jak i zawodowy. Nie twierdzę, że najlepszy, jednak styl zupełnie niepolski. Bardzo, bardzo trudny rywal w półfinale, lecz Rośkowicz też będzie dla niego niewygodny. Po złoto!
Autor: Apprentice
Data: 22-11-2022 10:19:19
niesamowite chłopak ma nogi i obrony ciałem, zejścia na wszystkie sposoby nie do tyłu tylko boki i wszystkie te piwoty z ciosem z lewej ręki - błyskawica, moment w 2 rundzie którym Turek wylatuje z ringu po własnym ciosie za liny powinni pokazywać starym i młodym adeptom pięściarstwa żeby ogarniali co to znaczy szybkość bokserska na nogach, niezwykła też umiejętność realizowania poleceń trenera, trener mówi, pięściarz robi, i tak co 15 sek., nie zgadzam się za bardzo z punktacją w 3 rundzie a jedyne czego brakuje to takiego porządnego prawego prostego stopującego jeszcze z dokręceniem, ale ogólnie Bartłomiej wymiata,
Autor: puncher48
Data: 22-11-2022 13:03:26
Jaki trener, taki zawodnik. Proksa ze swym stylem był unikatowy, więc czas na jego wychowanka, być może to Rośkowicz.
Autor: Apprentice
Data: 22-11-2022 14:26:26
Proksa był znakomity dopóki nie przestał boksować przednią ręką
Autor: Zwykly
Data: 23-11-2022 08:11:40
Oglądałem potwierdzam styl bardzo amerykański przypomina Shakura Stevensona czy Crawforda, oczywiście w odpowiednich proporcjach.
Kalendarz imprez
