WILCZEWSKI: SPODZIEWAMY SIĘ, ŻE WHATELEY RUSZY NA MATEUSZA
Dodano: 29 października 2022 10:42
Autor: Łukasz Furman, Nagranie własne
Zdjęcie: Łukasz Furman
- Walka różnie może się ułożyć, spodziewamy się jednak, że rywal może na nas ostro ruszyć - mówi Piotr Wilczewski, niegdyś zawodowy mistrz Europy, dziś trener Mateusza Masternaka (46-5, 31 KO), który późnym wieczorem zaboksuje z Jasonem Whateleyem (10-0, 9 KO) o pozycję obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji IBF.

Łukasz Furman
Założyciel i redaktor naczelny portalu. W przeszłości pisał dla legendarnego miesięcznika "Bokser". Zadaniem Łukasza jest dbanie o merytoryczną część serwisu, wzbogacanie go o kolejne felietony, wraz z informacjami z polskiego "podwórka" oraz serią tych ze świata boksu.
Czytaj więcej najlepszych treści tego autora!KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Hugo
Data: 29-10-2022 17:04:03
A niby dlaczego Whateley ma ostro ruszyć na Masternaka od początku walki? Mając dużą przewagę warunków fizycznych, Australijczyk powinien boksować defensywnie, punktować jabem i czaić się na kontry. Chyba że z góry założymy, że na wygraną punktową w Polsce nie ma żadnych szans, bo sędziowie mu jej nie dadzą. Wtedy rzeczywiście pozostaje Whateleyowi agresywne poszukiwanie nokautu.
Kalendarz imprez
