Trenerzy Joe Joyce'a (14-0, 13 KO) i Josepha Parkera (30-2, 21 KO) - Ismael Salas i Andy Lee - zabrali głos przed jutrzejszym pojedynkiem Brytyjczyka z Nowozelandczykiem w Manchesterze. Stawką tej konfrontacji jest pas WBO wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, który można nazwać wstępem do pojedynku o pełnoprawny tytuł.
WSZYSTKO O WALCE JOYCE vs PARKER >>>
- Joe dużo waży, bo walczymy z naprawdę silnym gościem. To jednak nie znaczy, że zaniedbaliśmy przygotowanie fizyczne i bokserskie. Mięśnie ważą zresztą więcej niż tłuszcz. Joe będzie bardzo dobrze się poruszał i będzie miał nad tym pojedynkiem kontrolę - powiedział Kubańczyk Salas, który pracuje lub pracował z wieloma znakomitymi zawodnikami, oprócz Joyce'a m.in. z kubańskimi gwiazdami: Yuriorkisem Gamboą, Erislandym Larą i Robeisym Ramirezem.
- Joseph Parker wykonał fantastyczną pracę, bardzo pomógł nam Tyson Fury, który rywalizował podczas treningów z Josephem. Tyson sprawiał, że sparingpatnerzy dawali z siebie więcej niż wszystko, gdy krzyżowali z Parkerem rękawice. Joseph ma wszystkie atuty, przede wszystkim siłę, szybkość i moc, żeby wygrać jutro stosunkowo łatwo. Chcemy walczyć w stylu Kronk, mieć całkowitą kontrolę i iść po nokaut. Widziałem już Joyce'a zranionego, on potrafi to ukrywać, ale nie jest w stanie tego robić w nieskończoność (...) - stwierdził Irlandczyk Lee, były mistrz świata wagi średniej.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Gazun
Data: 23-09-2022 17:50:05
Gdzie będzie można zobaczyć?
Autor: Flakon
Data: 23-09-2022 18:01:01
Ponoć w teleranku ma być retransmisja
Autor: Ghostbuster
Data: 23-09-2022 18:52:36
Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. W moim rankingu zarówno Joseph Parker jak i Joy Joyce to zawodnicy należący do TOP 10 wagi ciężkiej. Nie dziwię się, że faworytem tego pojedynku jest Joyce, ponieważ ma lepsze warunki fizyczne, jest bardzo silny, ma dużą siłę ciosu, świetny jab, świetną wydolność organizmu, twardą szczękę, ale ja będę kibicował Parkerowi ponieważ uważam, że ten zawodnik ma większy potencjał. Czasem mam wrażenie, że chyba nawet sam Parker nie wierzy w swoje możliwości. Moim zdaniem zawodnik z Nowej Zelandii jest jednym z najlepiej wysportowanych zawodników wagi ciężkiej. W dodatku porusza się na nogach lepiej niż Joyce i ma szybsze ręce niż Joyce. Problem Parkera polega na jego lenistwie ringowym, czasem też dekoncentracji, tak jakby Parker nie zdawał sobie sprawy z rangi pojedynków jakie toczy. On jakby przechodził obok walki, nie angażuje się w stu procentach w pojedynku. To jest jego największy problem.
Autor: Shaker1982
Data: 23-09-2022 20:11:46
^ no i właśnie dlatego stawiam na Joe "Wóz z węglem" Joyce, bo walki Parkera są po prostu nude, chyba, że z tą gadką o Kronk będzie jak w przypadku Furego, ale nie wydaje mnie się. Niech wygra lepszy i tyle, który by się nim nie okazał.
Autor: SWJar
Data: 23-09-2022 22:11:27
Jeśli Parker nie zawalczy w stylu flaki z olejem to stawiam na niego, no ale u Parkera trudno o dobry dzień w ringu. Przed Joyce vs Dubios też stawiałem na tego drugiego, więc pora docenić Joyca kamienny łeb.
Autor: Tharivol
Data: 23-09-2022 23:29:23
Parker to przegra... z taką wagą nie pokaże nic ciekawego, co prawda po tym jak 'przeszedł obok' walki z AJ to obiecałem sobie, że go więcej nie oglądnę, ale jednak... JJ przez tko pod koniec / wysoko na punkty.
Autor: omus79
Data: 24-09-2022 14:08:15
Gazun: Na PolsacieSportExtra od 19:30 Gala w Manchesterze. Myślę, że sama walka zacznie się około 22:30 - 23:00. Pozdro