PARZĘCZEWSKI LEPSZY OD GROMADZKIEGO

Dodano: 17 września 2022 23:18
PARZĘCZEWSKI LEPSZY OD GROMADZKIEGO
Redakcja, Informacja własna
MB Promotions

W walce wieczoru gali Tymex Boxing Night 22 występujący po raz pierwszy w tym roku Robert Parzęczewski (29-2, 17 KO) pokonał jak zwykle twardego Tomasza Gromadzkiego (12-5-1, 3 KO).

"Arab" zaczął dobrą pracą nóg, dzięki czemu unikał ciosów atakującego trochę chaotycznie rywala. A jednocześnie kąsał cały czas lewym prostym i pewnie prowadził walkę. Od czwartej rundy zaczęły się jednak "schody", które trwały do końca ósmej odsłony. W dziewiątej rundzie mocnym prawym zranił przeciwnika i znów złapał luz.

Zwycięstwo przypieczętował w ostatnim starciu. Najpierw rzucił "Zadymę" na deski bezpośrednim prawym krzyżowym. Za moment serią ciosów przy linach znów przewrócił Tomka na deski. Na dokończenie roboty zabrakło jednak czasu i gong wyratował Gromadzkiego.

Sędziowie byli wyjątkowo zgodni i wszyscy wypunktowali przewagę Parzęczewskiego w stosunku 97:91.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: LowBlow
Data: 18-09-2022 01:14:29
Oktutnie slaby jest poziom polskiego boksu, zero nadziei :( moze za 100lat
Autor: BOXER
Data: 18-09-2022 02:44:21
Koniec Araba .
Autor: Scross
Data: 18-09-2022 03:55:55
Wiadomo, że Parzęczewski, nie jest nadzieją polskiego boksu, a "Zadyma" nią nigdy nie był. Pojedynek okrutnie słaby, jak to LowBow nazwał. Nie wiem co tu bardziej wyjaśniać.
Kalendarz imprez