WIDEO: SKRÓT WALKI SPENCE vs UGAS
Dodano: 17 kwietnia 2022 14:37
Autor: Redakcja, Premier Boxing Champions
Zdjęcie: MB Promotions
Errol Spence Jr (28-0, 22 KO) pokonał przed czasem Yordenisa Ugasa (27-5, 12 KO) i zunifikował pasy WBC/WBA/IBF wagi półśredniej. Oto skrót walki.
Więcej informacji:
Errol Spence Jr
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Zjebany
Data: 17-04-2022 17:05:35
Pytam poważnie - czy ktos mógłby mi przedstawić podręcznikową definicję ciosu krzyżowego?
Autor: Hugo
Data: 17-04-2022 17:10:27
@Zjebany Na mój gust to jest cios prosty mocniejszą ręką, inaczej cios prosty nie będący jabem.
Autor: Hugo
Data: 17-04-2022 17:36:52
Chodzi mi o sytuację z 6 rundy. Na załączonym powyżej filmiku widać, że cios Ugasa, który zachwiał Spence'em i go zamroczył był sporo wcześniejszy (0.25 filmiku), niż utrata ochraniacza na szczękę i ciąg dalszy. W związku z tym, co nastąpiło potem, mam kilka pytań, na które brak mi jednoznacznej odpowiedzi: 1. Czy sędzia powinien liczyć Spence'a po ciosach Ugasa, które posłały go na liny? Czy, gdyby nie liny, to Spence upadłby na dechy? 2. Czy w zaistniałej sytuacji (zamroczony Spence, który odbił się od lin) sędzia powinien przerwać walkę z powodu ochraniacza, czy tez powinien dać szansę Ugasowi na wykończenie naruszonego rywala? 3. Czy sędzia ringowy m.in. biegając z niewiadomych powodów od narożnika do narożnika z premedytacją nie przedłużył przerwy po przerwaniu walki, żeby dać Spence'owi więcej czasu na dojście do siebie po zainkasowaniu mocnych uderzeń Ugasa? 4. Czy w świetle powyższych zdarzeń można uznać walkę Spence vs Ugas za uczciwie sędziowaną w ringu?
Autor: Zjebany
Data: 18-04-2022 13:39:20
Dzęki Hugo . Widzisz a ja myślałem całe życie ze cios krzyżowy to taki w którym idzie np. prawy na prawy i ten dochodzący celu jest tym skutecznym prawym krzyżowym. Co do Twoich pytań to wklej to do innego wątku bo szkoda pracy. Za cienki w uszach jestem by tu dywagować , ale tu z pewnością maja przepisy konkretnej federacji sankcjonującej tę walkę . Ja bym dorzucił jeszcze irytujący mnie wątek ochraniacza - zawsze kiedy sędzia go podnosi to podchodzi do narożnika i tu zaczynaja sie cuda. Nie ma w czym opłukać lub nie ma zamiennika a czas leci . Do mordy włożyć z ziemi nie mozna … to powinno byc uregulowane .
Kalendarz imprez
