26 MARCA NA OSTRO - SULĘCKI, SZEREMETA, STĘPIEŃ I WOŁCZECKI

Dodano: 7 lutego 2022 17:11
26 MARCA NA OSTRO - SULĘCKI, SZEREMETA, STĘPIEŃ I WOŁCZECKI
Łukasz Furman, Informacja własna
Łukasz Furman

Bardzo mocno w nowy rok wejdzie grupa KnockOut Promotions. W marcu i kwietniu odbędą się trzy gale z udziałem zawodników tej stajni. A już na początek wyciągnięte zostaną najcięższe działa.

Pierwsza impreza odbędzie się 26 marca. Tego dnia kibicom pokażą się między innymi nasi najlepsi "średni" - Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO), Kamil Szeremeta (21-2-1, 5 KO) oraz Rafał Wołczecki (5-0, 4 KO).

Walkę stoczy również najlepszy polski "półciężki" - Paweł Stępień (16-0-1, 12 KO). Informacje te potwierdził Jacek Szelągowski, wiceprezes grupy KnockOut Promotions.

Szczególnie Sulęcki i Szeremeta mają coś do udowodnienia po ostatnich, nieco słabszych walkach. Być może zobaczymy również w akcji Adama Balskiego, lecz jego występ zależeć będzie od rehabilitacji i zdrowia, którego trochę mu ostatnio brakowało.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: puncher48
Data: 07-02-2022 17:36:41
Czyli nie będzie miziania, ale powiem szczerze puncherów-killerów, to ja tu za wielu nie widzę:)
Autor: garylinker
Data: 07-02-2022 19:36:37
Już wyobrażam sobie te narzekania Wasyla na krytyke kibiców, którzy ośmielą się skrytykować bumów ogłoszonych kilka dni przed galą. I potem zdziwienie, że sprzedano 300 biletów :)
Autor: Marduk
Data: 07-02-2022 22:42:56
Niech zrobią Sulęcki vs Szeremeta, ale nie pewnie dadzą im jakichś kelnerów z drugiej setki rankingu boxrec.
Autor: Shaker1982
Data: 08-02-2022 11:36:27
żeby tylko drugiej setki ;)
Kalendarz imprez