MENADŻER USYKA ODPOWIADA FURY'EMU: WRZASK JEST BEZWARTOŚCIOWY

Dodano: 27 stycznia 2022 17:04
MENADŻER USYKA ODPOWIADA FURY'EMU: WRZASK JEST BEZWARTOŚCIOWY
Redakcja, Social Media
Ian Walton/Matchroom

Menadżer mistrza świata IBF, WBA i WBO Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO), Egis Klimas odpowiedział na wyzwiska, jakie ostatnio skierował w stronę Ukraińca czempion WBC Tyson Fury (31-0-1, 22 KO).

- Anthony Joshua to tchórz, Aleksander Usyk to zwykła cipa, a Dillian Whyte po prostu nie chce walczyć. Walczcie albo wypad - powiedział w tym tygodniu Fury.

- Człowieku, zanim znowu wymienisz nazwisko Aleksandra, sprawdź dokładnie, kto z twoich ludzi zgodził się na wszystkie warunki konfrontacji z Usykiem. Wygląda na to, że ty ją wstrzymujesz. Wrzask i gadanie są bezwartościowe - stwierdził Klimas.

Przypomnijmy, że jutro ma się odbyć czterokrotnie przekładany przetarg na organizację walki Fury'ego z obowiązkowym pretendentem, tymczasowym czempionem Dillianem Whyte'em. 

By doszło do walki Fury'ego z Usykiem o wszystkie pasy, zdetronizowany przez Usyka w zeszłym roku Anthony Joshua musiałby przyjąć odstępne i odpuścić rewanż ze swoim pogromcą, a Whyte musiałby zostać przekonany (również za pomocą odstępnego) do odpuszczenia walki z Furym. Na organizację konfrontacji Fury vs Usyk wielkie pieniądze wykładają inwestorzy z Bliskiego Wschodu.

Więcej informacji: Aleksander UsykTyson Fury
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Marduk
Data: 27-01-2022 17:23:23
Akurat racja. To Usyk zawsze walczy na wyjeździe i nieraz walczy w trudnych warunkach. Fury walczy raz na ruski rok.
Autor: t4b4x0
Data: 27-01-2022 17:54:54
Na instagramie Fury juz anonsuje walke z Whytem ,wiec chyba dojdzie do skutku w koncu..
Autor: Sambor
Data: 27-01-2022 19:20:58
Rusek jest dobry i go szanuje bo pokazuje że boks to nie tylko warunki fizyczne i jest dzisiaj takim Alim na tle tych dwu-metrowców ale Fury go zajedzie.
Autor: Ygnac
Data: 27-01-2022 23:26:14
@Sambor Ukrainiec.
Kalendarz imprez