PO EKSPRESOWEJ ROBOCIE MARCIN SIWY WRÓCI JUŻ 11 GRUDNIA
Dodano: 21 listopada 2021 23:17
Autor: Redakcja, Informacja własna
Zdjęcie: Tymex Boxing Promotion
Jedenaście miesięcy pauzował Marcin Siwy (23-0, 11 KO). Teraz chce nadrobić czas. Dziś wieczorem ekspresowo rozprawił się z Marcelo Nascimento, dlatego kolejny pojedynek stoczy już za trzy tygodnie.
Ważący 112 kilogramów pięściarz z Częstochowy w niecałe trzy minuty odprawił brazylijskiego journeymana na trzeciej gali grupy Polsat Boxing Promotions. Czwarta odbędzie się 11 grudnia w Warszawie, a jednym z jej bohaterów będzie właśnie Marcin.
Jako iż wszystko zależało od dzisiejszego występu, na ten moment nie znamy jeszcze rywala na grudzień. Występ Siwego potwierdzili jednak Fiodor Łapin oraz Emil Jędrzejewski.
Więcej informacji:
Marcin Siwy
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Yaponka
Data: 22-11-2021 09:15:47
Jennings na wygnaniu pewnie jest do wzięcia 😁
Autor: lukaszenko
Data: 22-11-2021 19:37:14
Jennings??..za wysokie progi dla Siwego..
Autor: Ariosto
Data: 22-11-2021 22:05:42
Z jednej strony słusznie, chociaż 3 tygodnie to za mało na kogoś sensownego. A już naprawdę czas na wyzwania, na przykład, no nie wiem, może typu ktoś o dodatnim rekordzie?
Kalendarz imprez
