LAWRENCE OKOLIE PRZEJECHAŁ SIĘ PO PRASOVICIU

Dodano: 25 września 2021 22:10
LAWRENCE OKOLIE PRZEJECHAŁ SIĘ PO PRASOVICIU
Redakcja, Informacja własna
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Lawrence Okolie (17-0, 14 KO) pewnie odprawił obowiązkowego pretendenta i po raz pierwszy obronił tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. Dilan Prasović (15-1, 12 KO) poległ w trzeciej rundzie.

Prasović spróbował zaskoczyć mistrza na samym początku, ale chaotyczny atak nie przyniósł żadnych korzyści. W drugiej połowie pierwszej rundy champion dwa razy chciał wciągnąć go na mocną kontrę prawą ręką, jednak te próby nie doszły do celu. Czarnogórzec na początku drugiego starcia trafił nawet lewym sierpowym, ale Anglik od razu odpowiedział akcją lewy-prawy i ostudził jego zapały. Na 40 sekund przed końcem Okolie wciągnął rywala na kontrę, po zakroku huknął prawym na skroń, a "podłączonego" challengera przewrócił prawym podbródkiem. Prasović chciał szybko odpowiedzieć, jednak znów nadział się na kontrę z prawej ręki. Na jego szczęście kilka sekund później zabrzmiał gong.

OKOLIE: CELEM NUMER JEDEN WALKA Z BRIEDISEM, CHCĘ UNIFIKOWAĆ >>>

Niewiele to mu dało, bo pojedynek i tak nie potrwał długo. Kontrolujący sytuację Okolie na minutę przed końcem trzeciej rundy strzelił lewym hakiem na żebra i sędzia wyliczył Czarnogórca do dziesięciu. Nokaut.

Więcej informacji: Lawrence Okolie
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: nonitek
Data: 25-09-2021 22:14:43
Wiadomo kto był lepszy w tej walce, ale to jak Okolie nonstop walił w tył pleców było dość irytujące. Sam nokaut też po ściągnięciu głowy. Nie mówię, że Prasovic walczył czysto, ale rzucało się to w oczy.
Autor: adamo
Data: 25-09-2021 22:32:55
Jak na razie bardzo słaba gala,miejmy nadzieje że Usyk/Joschua rozkręci emocje
Autor: SpoconyAlfons
Data: 26-09-2021 00:24:18
Okolie pokonał 2-rzędnego zawodnika, jak dl;a m,nie wciąż nie zweryfikowany, bo past prime Głowacki nie zadający ciosów nie był żadnym testem
Autor: Hugo
Data: 26-09-2021 01:52:33
Prasović zawiódł. Pająk Okolie nadal górą, ale widzę w CW paru gości, którzy byliby w stanie go rozdeptać: Makabu, Dorticos, Goulamirian i Cieślak.
Autor: puncher48
Data: 26-09-2021 13:01:16
Wyprasował go, ale walka dupy nie urwała, a i rywal niezbyt wysokich lotów. Właściwie powtórka z poprzedniego pojedynku.
Kalendarz imprez