WASILEWSKI: NIE SĄDZĘ, ŻEBY MUNGUIA ZOSTAŁ MISTRZEM WAGI ŚREDNIEJ

Dodano: 20 czerwca 2021 16:30
WASILEWSKI: NIE SĄDZĘ, ŻEBY MUNGUIA ZOSTAŁ MISTRZEM WAGI ŚREDNIEJ
Redakcja, Twitter
Łukasz Furman

Andrzej Wasilewski był obecny wczorajszego wieczoru w El Paso, gdzie jego zawodnik Kamil Szeremeta (21-2, 5 KO) skrzyżował rękawice na gali Golden Boy Promotions z Jaime Munguią (37-0, 30 KO). Pięściarz z Białegostoku nie zdołał zatrzymać rozpędzonego Meksykanina i został poddany po szóstej rundzie. Po walce szef grupy KnockOut Promotions skomentował na Twitterze dyspozycję Mungui. 

- Nie sądzę, żeby Jaime Munguia został mistrzem świata wagi średniej. Wielka szkoda, że nie przywieźliśmy z KP z 10 dni temu do El Paso top przygotowanego zawodnika wagi średniej - napisał na swoim Twitterze Wasilewski. 

Pierwotnie z Meksykaninem miał walczyć Maciej Sulęcki, ale pięściarz z Warszawy dwukrotnie rezygnował z pojedynku na gali transmitowanej przez DAZN. Ostatecznie to Szeremeta polecał do Stanów, aby skrzyżować rękawice z niepokonanym 24-latkiem z Tijuany. 

- Ręka uszkodzona, ale reszta okej. Jak widać Kamil na szczęście w dobrej fizycznie formie... Psychicznie zły... Mówi, że w drugiej już rękę rozwalił, prawdopodobnie złamanie Bennetta [...] Na żywo Kamil przyjął niewiele, 90 procent dołów na łokcie. Chyba w TV to trochę inaczej wyglądało - relacjonował na gorąco szef grupy KnockOut Promotions.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Hugo
Data: 20-06-2021 16:19:00
Kamil zrobił to co miał zrobić, czyli zarobić kasę dla siebie i promotora i dostać planowy wpierdol. Wszyscy zadowoleni i być może pojawi się kolejne zapotrzebowanie na "groźnych Polaków" w USA lub UK, a KP ma ich całe tabuny i to z nieskazitelnymi bilansami. A taki mąciwoda Sulęcki to chciałby zarobić kasę i jeszcze powalczyć o zwycięstwo. Tylko niepotrzebne problemy mogłyby wyniknąć, gdyby pokonał Munguię.
Autor: NumberOne
Data: 20-06-2021 16:41:08
dokladnie, a taki sulecki pierol...kase, bo jechal tam po wygrana, a nie uszczesliwic wasilewskiego. ja osobisie gardze ludzmi, ktory nie maja zadnych ambicji, tylko wszystko przeliczaja na dolary.
Autor: Musi
Data: 20-06-2021 16:57:40
Szremeta juz swoje zrobil.Zostal Mistrzem Europy a teraz przed,koncem kariery zaczal zarabiac kase.Zna swoje mozliwosci.Nie kazdy przeciez jest w stanie walczyc o mistrza Swiata.Ruszy w Polsce Liga amatorska, gdzie chlopaki zaczna regularnie zarabiac kase i wcale tak ,szybko nie beda pchali sie do teamu Wasilewskiego ,zeby walczy max 2 x do roku.
Autor: sludgehc
Data: 20-06-2021 16:58:49
"Nie sądzę, żeby Jaime Munguia został mistrzem świata wagi średniej." Manguia ma dopiero 24 lata, za 3-4 lata będzie najpoważniejszym, jeśli nie jedynym kandydatem do mistrzostwa, jeżeli nie on, to kto?
Autor: trashtalk
Data: 20-06-2021 17:12:19
Gdyby do EL Paso przyjechał Szeremeta w formie życia, to i tak gówno by to dało. Przecież jak na dłoni było widać, że Polak przegrał to, gdyż po pierwszej rundzie "na rozpoznanie" Meksykanin zrozumiał, że nic ze strony Kamila mu nie grozi. W 2 rundzie Szeremeta był jeszcze "świeży", ale i tak to Manguia przejął inicjatywę. Z taką mizerną siłą ciosu Kamil nie ma czego szukać z topką MW. On nie jest żadnym wybitnym technikiem, żeby mógł to jakoś zrekompensować. Ludzie, którzy łudzą się, że to brak wystarczająco długich przygotowań zrobiło różnicę, to są po prostu naiwni.
Autor: puncher48
Data: 20-06-2021 18:03:55
Jest problem jest ciepło, normalnie nie trybie mocno się rypło, w tym wszystkim się gubię dajcie mi rade, oby też dobrą świetną poradę, więcej niż znośną ja zgłaszam swój akces, do walki o miszcza mocno trenuje, wyciskam też pryszcza jednego drugiego, jest ich bez liku prawdziwa to plaga, kapujesz byku ale ogarniam i działam na maksa czasami niestety, spada mi maska gęba jak morda, czy morda jak gęba gdy dobrze przyjmę, to równa się gleba ja jestem pewny, tego co mogę dlatego napiszę, co teraz zrobię szukam wyzwania, czuję napięcie nie jestem elektryk, co dobrze też wiecie Zostanę miszczem, za tydzień za miesiąc list wam napiszę, słów ze sto-dziesięć magia jest grubo, prawie jak w bajce choć bywa nudno, na betoniarce To kiedy walka, starcie o tytuł mam wielkie marzenia, nie jestem przymuł szanse dostanę, ją wykorzystam pizgnę tym prawym, jak terrorysta nie będzie co zbierać i płacz się rozlegnie zostanę miszczem, qurwa no pięknie ale emocje, jest niezła bajera szukam do bicia, po prostu frajera o tytuł tytuły, unifikacja chce bić się już dzisiaj, normalnie wieczorem będą więc grzmoty i będzie akcja jestem ringowym, super potworem czekam na kontrakt, mam już długopis bądźcie cierpliwi, będzie mój podpis wiem dobrze zapewniam, jeszcze to chwila bo kontrakt przeważnie, to sprawa zawiła Zostanę miszczem, za tydzień za miesiąc list wam napiszę, słów ze sto-dziesięć magia jest grubo, prawie jak w bajce choć bywa nudno, na betoniarce
Autor: gerlach
Data: 20-06-2021 21:26:41
Nie zostanie mistrzem, bo bedzie nim Suluś. Proste. Po prostu tu chodzi o to, ze Szeremta mial zostawic dolary Suleckiego i poczekac jak Munguia po raz trzeci POPROSI Sulusia o walke. Dolary mialy czekac na Macka. Kropka. I chce zobaczyc jak Sulecki bedzie blizej konca kariery (a to juz niebawem) jakich on bedzie dokonywal wyborow.
Autor: deeceWzp
Data: 21-06-2021 16:20:36
WASILEWSKI ZADOWOLONY BO KASĘ TEŻ PRZYTULIŁ TO BĘDZIE ŁADNIE MÓWIŁ, LUDZIE TO ŚWINIE PIENIĄDZE PONAD WSZYSTKO UTOPIĄ CIĘ W ŁYŻCE WODY :) DLATEGO POLSKA ZAWSZE BĘDZIE NA SZARYM DNIE ZA 20 LAT ROMUNI NAS PRZEGONIĄ GOSPODARCZO.
Autor: MLJ
Data: 21-06-2021 16:58:14
deeceWzp Wszystko fajnie, ale wyłącz capslock..
Kalendarz imprez