JUTRO OFICJALNE OGŁOSZENIE WALKI FURY vs JOSHUA?

Dodano: 7 maja 2021 19:04
JUTRO OFICJALNE OGŁOSZENIE WALKI FURY vs JOSHUA?
Redakcja, Fight Hub
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Promotor mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO), Eddie Hearn twierdzi, że w ten weekend może zostać ogłoszona największa możliwa walka we współczesnym boksie - planowany na sierpień pojedynek AJ'a z jego rodakiem, mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

'ZMIAŻDŻĘ CIĘ SKU*WYSYNU'. FURY SZYKUJE SIĘ W LAS VEGAS NA JOSHUĘ >>>

- Ta walka jest gotowa. Ogłosimy ją w najbliższym czasie. W okolicach soboty (...) - powiedział wczoraj Hearn.

- Wczoraj otrzymaliśmy kontrakt (chodzi o umowę dotyczącą tzw. site fee, czyli gwarantowanej przez gospodarza kwoty, którą wykłada on na stół bez względu na to, jak wysokie będą zyski z walki: mówi się, że Arabia Saudyjska wyłożyła 150 milionów dolarów - przyp.red.). Prawnicy obu stron muszą go przejrzeć, żeby upewnić się, że wszyscy są zadowoleni - mówił Hearn w niedzielę, a w jego wczorajszej wypowiedzi również znalazło się zdanie o trwającej pracy prawników, która ma być jednak tylko formalnością.

Więcej informacji: Anthony JoshuaTyson Fury
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: teanshin
Data: 07-05-2021 20:13:42
Chciałbym przypomnieć jak skończyły się negocjacje walki AJ vs Wilder. Tamta walka też była ogłaszana, za tydzień, za kilka dni, jutro...itd., jak się skończyło wszyscy wiedzą. Fury w podcascie z Hearnem dawał twardo do zrozumienia że to ekipa AJ miga się od podpisania kontraktu, ale jak jest naprawdę wiedzą oni sami.
Autor: marian50
Data: 08-05-2021 06:24:13
akurat w tamtym przypadku to sam Wilder przyznał się że nie podpisał kontraktu bo Hearn dawał za mało zielonych
Kalendarz imprez