BOKSERSKA WPADKA DONALDA TRUMPA I RIPOSTA LARRY'EGO HOLMESA

Dodano: 21 sierpnia 2020 18:09
BOKSERSKA WPADKA DONALDA TRUMPA I RIPOSTA LARRY'EGO HOLMESA
Redakcja, The Ring, Twitter
Obraz własny

Rozkręca się szczególnie w tym roku gorąca kampania prezydencka w USA. Urzędujący prezydent, Donald Trump żarliwie przemawiał wczoraj w Pensylwanii, ale nie ustrzegł się wpadki, w dodatku nieoczekiwanie związanej z boksem. Trump wspomniał bowiem o słynnym pensylwańskim czempionie - pochodzącym z Easton mistrzu świata wagi ciężkiej Larrym Holmesie - i pomieszał podstawowe fakty.

LARRY HOLMES: PRZY MNIE LUB ALIM OBECNI MISTRZOWIE TO AMATORZY >>>

- Jak się ma Earnie? Ależ on był dobry. Czyż Earnie nie jest wspaniały? Earnie Holmes. On był mistrzem wagi ciężkiej, prawda? - powiedział Trump, aż w końcu ktoś uświadomił mu, że Holmes ma na imię Larry...

- Jak dobry był Larry? Jego walka z Muhammadem Alim była prawdopodobnie najtrudniejszą walką Alego. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Muhammad Ali nigdy nie padał, ale Larry był wspaniałym czempionem - próbował się wykaraskać z kłopotów prezydent. Na jego wpadkę szybko zareagował sam Holmes.

- Śmieszy mnie to, że znałeś moje imię, kiedy swego czasu odwiedzałeś moje miasto. A może jesteś zły, że nie pojawiam się na twoich wiecach? - stwierdził Holmes w mediach społecznościowych i opatrzył swój wpis hashtagami #wearentfriends (''nie jesteśmy przyjaciółmi'') i #iamlarryholmes (''jestem Larry Holmes'').

Pensylwania, którą odwiedził kandydat Partii Republikańskiej, jest jednym z kluczowych stanów w tegorocznych wyborach prezydenckich. Cztery lata temu Donald Trump pokonał tam Hillary Clinton niespełna 50 tysiącami głosów. W dodatku właśnie w Pensylwanii urodził się tegoroczny rywal Trumpa, Joe Biden, który dziś przyjął oficjalną nominację Demokratów. 

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: teanshin
Data: 21-08-2020 18:56:03
Trump swego czasu chciał być promotorem bokserskim, nawet chciał promować Tysona, ale jego wiedza w zakresie tematu była tak ograniczona że King i ówczesny menadżer Tysona Holloway szybko go z tego pomysłu wyleczyli.Jako ciekawostkę dodam że Holloway w swojej książce wspominał że Trump lubował się w czarnoskórych kobietach a nawet miał domniemany romans z Robin Givens, co nigdy nie zostało potwierdzone.
Autor: puncher48
Data: 21-08-2020 19:23:15
Larry to legenda, ale pomylić go z Earniem:) pewnie chodziło o tego wielkiego punchera i byłego rywala Holmes'a, co pomimo, że dostał bęcki to jednak postraszył wielkiego czempiona.
Autor: gerlach
Data: 21-08-2020 20:06:47
Problem Trumpa jest w tym ze USA to tylko marionetka sluzaca mu w realizacji jego wlasnej manii wielkosci. On kocha siebie, nie USA. Kocha siebie na piedestale.
Autor: MLJ
Data: 21-08-2020 20:12:47
Nie wiedziałem o zapędach promotorskich Trumpa, natmoias jeśli chodzi o sporty walki to pamiętam i widziałem jak trump policzkował kogoś w wrestlingu :)
Autor: Chinook
Data: 22-08-2020 09:37:13
@gerlach Pogratulować rozeznania w świecie. Jestem ciekaw kiedy my Polacy wyleczymy się z tej durnoty i naiwniactwa. Przecież ten chocholi taniec nas zgubi. Trupm reprezentuje stronnictwo umiejscowione w grupie republikanów, która zwalcza lub przeciwstawia się grupie tzw. demokratów. A zarazem reprezentuje tą część geopolityki, która być może przedłuża pokój na ziemi i odłasnia rąbki prawdy, która wcześniej zwana była teoriami spiskowymi ( nie należy utożsamiać tego z Jestestwem własnego narodu słowiańskiego, gdyż nasza racja stanu to nie bycie kolonią państw kolonialnych). Natomiast grupa kolonialna tzw demokratów, a raczej demono-kratów, diabły wcielone to niebezpieczne zjawisko. Możesz sobie poczytać jak rozwinięty był handel dziećmi, szeroko wdrażane metody Maind-Control, depopulacja ludzi na ziemi, zwiększanie władzy, zysku i mamony pieniądza. Gdyby wybory wygrała Clinton,czyli stronnictwo demono-kratów po Obamie, a nie Trump to nie wiem czy siedziałbyś dziś spokojnie w pokoju czytając bokser.org gdyż jeżeli nie wojna to w imię ich władzy, panowania, nwo, kreacji półbogów, nadelity i tworzenie masy niewolników hybrydowych przez multikulti, niszczenie narodów i kultur by osiągnąc cel stworzyli by pieło, ich działania by przyspieszły szczególnie w Europie gdzie przedstawiciele demono-kratow utrzymją kręgi władzy politycznej i ekonomicznej UE, a Polska i Polacy to stoją im w gardle jak kość psu - patrz działania Jeropy zach. na przestrzeni 1000 lat wobec Lahów/Polski ( nie mylić narodu Polskiego ze służalczymi rządami kompradorskimi reprezentującymi inne interesy). Interesujcie się co sie dzieje, żeby w godzinie W stanąć po właściwej stronie narodu Polskiego i nie występować przeciw własnemu narodowi w imię obych interesów.
Autor: Ramirez82
Data: 22-08-2020 10:03:08
@Chinook Obawiam się, że pomyliłeś strony, tu jest bokser.org...
Autor: Ramirez82
Data: 22-08-2020 10:06:55
A poza tym, chyba faktycznie Trump chciał wbić szpilkę Holmesowi, że niby jest on taki zapomniany. W dodatku przypomina jego walkę z Alim, która przecież nie była żadnym wyczynem, biorąc pod uwagę jak past prime był Ali.
Autor: MLJ
Data: 22-08-2020 11:12:45
A nawiązując do polityki to demokraci to przede wszystkim żydzi i lewacy.. Rotschilde, Rockefellery, Soros, Clintony, Grupa Bildberg - Nowy porządek świata..
Autor: puncher48
Data: 22-08-2020 11:42:25
Takim demokratą w ringu bankowo jest Saul "Canelo" Alvarez, to ich człowiek:) P.S. Trumpa rękami i nogami będą chcieli się pozbyć, zresztą to już się dzieje.
Autor: khorne
Data: 22-08-2020 11:53:31
"Problemem" Trumpa jest to, że jest spoza tego bagna, w którym każdy na każdego ma haki. To wielu możnym i wpływowym jest nie na rękę. Mocno nie na rękę. To jak chcą faceta zniszczyć media (CNN i reszta) i w jaki sposób jest dosyć wymowne. Nie jest prezydentem idealnym, chociażby przez swoje ego (tutaj nie ma co ukrywać). Jest jednak najlepszym prezydentem USA od wielu wielu lat.
Kalendarz imprez