TAKAM I FORREST ZGODZILI SIĘ NA WALKĘ - CZEKAMY NA KARĘ DLA MILLERA

Dodano: 29 czerwca 2020 09:04
TAKAM I FORREST ZGODZILI SIĘ NA WALKĘ - CZEKAMY NA KARĘ DLA MILLERA
Redakcja, The Athletic
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Carlos Takam (38-5-1, 28 KO) co prawda był już dogadany na walkę z Oscarem Rivasem, zgodził się jednak wskoczyć w miejsce złapanego na stosowaniu niedozwolonych środków Jarrella Millera i zmierzyć się z Jerrym Forrestem (26-3, 20 KO).

Miller i Forrest mieli skrzyżować rękawice 9 lipca. "Big Baby" wyleciał już z tej rozpiski, a za kilka godzin zostanie prawdopodobnie zawieszony na długie miesiące. Forrest i Takam byli w gazie, więc skojarzono ich między sobą.

Panowie doszli do porozumienia finansowego i za dziesięć dni spotkają się w walce wieczoru gali w Las Vegas pokazywanej za oceanem na antenie ESPN.

Więcej informacji: Jarrell Miller
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: krzysiek34
Data: 29-06-2020 09:15:00
Czuję że Millera zawieszą do końca roku....
Autor: teanshin
Data: 29-06-2020 13:31:42
up Jak tak będzie to całe środowisko wpadnie w furię. Przypomnę że Molina za jakies lekarstwo został zawieszony chyba na 4 lata. Mam nadzieje że go udupią na dobre.
Autor: MLJ
Data: 29-06-2020 18:32:04
Proponuje 28-31 dni zawieszenia. Po tym grubas już sie nie pozbiera..
Kalendarz imprez