CIEŚLAK ROZPOCZĄŁ WSPÓŁPRACĘ Z CHYCKIM

Dodano: 2 maja 2020 14:24
CIEŚLAK ROZPOCZĄŁ WSPÓŁPRACĘ Z CHYCKIM
Redakcja, To jest boks
Łukasz Furman

Były pretendent to tytułu mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (19-1, 13 KO) rozpoczął współpracę z Jakubem Chyckim - poinformował Piotr Buczak z kanału To jest boks, na którym pojawił się filmik z pierwszego spotkania Cieślaka, Liczika oraz Chyckiego. 

Chycki w ciągu kilku ostatnich lat współpracował m.in. z mistrzem świata dwóch kategorii wagowych Tomaszem Adamkiem, Patrykiem Szymańskim i Łukaszem Wierzbickim. Specjalista od przygotowania fizycznego podkreślił, że to Cieślak odezwał się do niego z zapytaniem o współpracę. 

- Michał poprosił mnie, żeby mu pomóc na tym jego etapie kariery, w którym się znalazł, więc zrobię wszystko co w mojej mocy, co potrafię, czego nauczyłem się, by pomóc mu jako zawodnikowi rzeczywiście bardzo persektywicznemu - powiedział w rozmowie z To jest Boks Jakub Chycki. 

 

Więcej informacji: Michał Cieślak
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: BlackDog
Data: 02-05-2020 14:53:12
No i gitara. Facet ogarnie mu temat "suplementacji" co by nie zdarzyły się znów jakieś niepotrzebne potknięcia w tym temacie.
Autor: Ghostbuster
Data: 02-05-2020 16:28:43
Dobra decyzja. Michał stawia na pełen profesjonalizm.
Autor: teanshin
Data: 02-05-2020 18:49:16
Mam nadzieję że jak pandemia się skończy to do tego czasu rozwieje te zawirowania kontraktowe i będzie mógł boksować bo szkoda by było marnować kogoś z papierami na MŚ.
Autor: Clevland
Data: 02-05-2020 18:55:05
Trzymam kciuki za powrotem Michała. Ma bardzo duży potencjał, są walki do zrobienia, więc sądzę że i sprawy promotorskie się rozwiążą.
Autor: puncher48
Data: 02-05-2020 19:56:40
Ma perspektywy i widać, że mentalnie też jest twardy,a profesjonalne zaplecze wwinduje go na jeszcze wyższy poziom.
Kalendarz imprez