Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) ostatnio sporo mówi o możliwej karierze MMA, a gdy umieścił filmik z treningu z Darrenem Tillem (MMA 18-2-1), tylko podsycił komentarze. Głos w tej sprawie zajął sam Stipe Miocic (19-3), dwukrotny i panujący obecnie mistrz federacji UFC w wadze ciężkiej.
Nie wszyscy wiedzą, ale zanim Miocic zaistniał na poważnie w MMA, wcześniej z sukcesami zajmował się boksem olimpijskim, będąc czołową postacią w swoim kraju. I chyba właśnie on boksersko byłby najlepiej przygotowany na ewentualny start "Króla Cyganów" w MMA.
- Fury to prawdziwy potwór - chwalił Anglika po wspólnym treningu Till.
- Chętnie wezmę dużą walkę. Kto z nich jest najlepszy? Stipe Miocic? Francis Ngannou? Mogę spotkać się z najlepszym zawodnikiem UFC, nie ma problemu - podkręcał w swoim stylu atmosferę Fury.
- Niech Fury lepiej uważa o co prosi, bo jego życzenie może się spełnić - szybko odpowiedział Miocic.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: nonitek
Data: 11-11-2019 18:23:17
Kurcze, powiem Wam szczerze, że chyba nie było jeszcze gościa, który dawałby tak przeciętne walki, a jednocześnie robiłby taką otoczkę wokół swojej osoby. Fury na pewno jest świetnym pięściarzem, ale ciągłe rozważanie kogo on by tu nie pokonał i w jakim sporcie pompuje jego nazwisko poza skalę. Serio, marketingowo chyba nie dałoby się lepiej rozegrać tej kariery po powrocie.
Autor: tomekzzar
Data: 11-11-2019 19:31:46
nonitek... Na jakiej podstawie uważasz że Fury na pewno jest świetnym pięściarzem ??,kogo ten mitoman zmiótł z ringu w wspaniałym stylu??,jakie "skalpy" ma w swoim dorobku,dla kogo ma być wzorem w ringu i poza nim.
Autor: Minister1989
Data: 11-11-2019 19:37:54
Ale ten Fury to musi być dziw...
Autor: Ygnac
Data: 11-11-2019 20:05:48
Jasne, specjaliści co z dupy wyskoczyli... Fury to nikt. Pokonał świetnego w tym dniu Kliczkę. Zremisował (a może i wygrał) z Wilderem, mimo długiej przerwy w boksowaniu.
Autor: Callisto
Data: 11-11-2019 20:08:03
Przykladowo, wyboksowal Denotaja, poza jedna runda, wlasciwie do zera.
Autor: khorne
Data: 11-11-2019 21:11:17
Wilder jest tak samo przereklamowany jak i Fury więc co za różnica.
Autor: lubieznyzenon
Data: 12-11-2019 00:22:46
Fury oprócz Kliczki i WIldera nie ma wielkich walk, może poza dwoma z CHisorą. Szczególnie, kiedy ośmieszył Chisorę w drugiej walce.
Autor: khorne
Data: 12-11-2019 11:24:16
Fury w walce z WK był na dopingu także tego
Autor: kuba2
Data: 12-11-2019 12:09:25
zwykłe pierd***, Fury byłby szalony wychodząc do powaznego zawodnika w MMA. To nie wrestling. Raz że tutaj kasa byłaby mniejsza, a ryzyko ośmieszenia bardzo duże.
Autor: Ygnac
Data: 12-11-2019 13:19:12
Khorne, Jasne, że Wilder to bum i kelner. Gorszego boksera nima.