Mariusz Grabowski, szef Tymex Boxing Promotion, dalej utrzymuje, że Adam Balski (13-0, 8 KO) nadal ma ważny kontrakt promotorski z jego grupą. Sam pięściarz niewiele sobie jednak z tego robi i w sobotę zadebiutuje w barwach KnockOut Promotions.
Rywalem Balskiego podczas gali w Sosnowcu będzie Vladimir Reznicek (9-2-2, 4 KO). Oto, co na ten temat miał do powiedzenia Mariusz Grabowski.
- W związku z zapytaniami odnośnie startu Adama Balskiego. Jestem zdziwiony stosowaniem podwójnych standardów przez Andrzeja Wasilewskiego, który przez lata regulował je na bokserskim rynku. Nagle coś się zmieniło? Jutro zostanie ogłoszone stanowisko w tej sprawie. Adam Balski ma cały czas ważny kontrakt z TBP - napisał promotor.
- Kontrakt ważny do 2023. Zainwestowane mnóstwo pieniędzy. I nagle kontrakt nie jest ważny? Bo jakiś prawnik coś napisał? Mój prawnik w wielu sprawach też różne rzeczy mi pisał. I co z tego? Jak to leciało? Możemy się kłócić, nie lubić, ale nie podbieramy sobie zawodników z ważnymi kontraktami? - dodał Mateusz Borek, który również zorganizował Balskiemu kilka walk i obozów.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: deeceWzp
Data: 21-10-2019 10:18:05
Kłócą się o buma zostawcie Balskiego i tak z niego nic nie będzie. Cieślak to przyszłość tej wagi.
Autor: khorne
Data: 21-10-2019 12:25:38
Balski przyciąga widzów. W Tymexie taki status ma chyba tylko Parzęczewski. Reszta albo jest neutralna, albo odpycha (jak Brodnicka)
Autor: khorne
Data: 21-10-2019 12:26:50
a i żeby była jasność. Wiadomo, że Arab sprzedaje więcej biletów ;)
Autor: ckwilk
Data: 21-10-2019 13:03:17
Grabowski walczy bo oprócz Araba nie ma dobrych zawodników.
Autor: lubieznyzenon
Data: 21-10-2019 14:15:24
Wasilewski to jednak niezły kombinator jest. Ciekawe, pewnie wyjdzie z tego niezła aferka.
Autor: SiemionX
Data: 21-10-2019 14:54:04
Gadaj sobie waćpan do woli, bez znaczenia. Podstawę prawną masz? Jeżeli masz to wykorzystaj i licz dudki. A jak nie masz to ... gadaj sobie do woli. ;)
Autor: teanshin
Data: 21-10-2019 16:24:11
A co na to sam zainteresowany i Wasilewski?
Autor: UshiroTobi
Data: 21-10-2019 19:02:49
Niby nie ma o kogo się bić ale dla zasady Tymex nie może odpuścić Wasylowi. Jeżeli kontrakt jest ważny najprościej iść do sądu.
Autor: Rakso
Data: 21-10-2019 20:56:47
Sytuacja jest prosta, Wasilewski widzial kontrakt i najwyrazniej byly podstawy by przejac zawodnika. Andrzej zjadl zeby na prawie sportowym, natomiast Grabowski to jednak prostak ze zlotym blidem. Dlatego beda kwilic jakis czas zeby choc opinie publiczna przekonac do swojej racji bo Balskiego to oni juz nie zobacza...