ALVAREZ DO LARY: TO BĘDZIE INNA WALKA NIŻ TA Z MOIM BRATEM

Dodano: 29 sierpnia 2019 09:47
ALVAREZ DO LARY: TO BĘDZIE INNA WALKA NIŻ TA Z MOIM BRATEM
Redakcja, boxingscene
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Już w sobotę na ring wraca Erislandy Lara (25-3-3, 14 KO). Kubańczyk zmierzy się w Minneapolis z Ramonem Alvarezem (28-7-3, 16 KO), starszym bratem słynnego Canelo.

"American Dream" ma za sobą dwie bardzo trudne walki, z których nie wygrał żadnej, więc postanowił nieco zmniejszyć obroty i poszukać stosunkowo lżejszego pojedynku. Alvarez zapowiada jednak, że postawi się faworytowi z całych sił.

- On myśli o rewanżu z moim bratem, ale nie sądzę, by do tej walki kiedykolwiek doszło. On powinien skupić się na tym, co nadchodzi. Mam inny styl walki niż mój brat, to nie będzie taka sama walka, nie będzie żadnych kontrowersji. Dotarłem tutaj bez niczyjej pomocy i zrobię wszystko, by wykorzystać swoją szansę. Będę ciężko pracował na niespodziankę, jestem gotowy na ciężką pracę przez 12. rund. Walka zakończy się dla mnie tylko w momencie nokautu - zapewnia Alvarez.

Canelo Alvarez walczył z Erislandy Larą w 2014 roku. Meksykanin zwyciężył na punkty, a werdykt tamtej walki budzi emocje do dziś. W stawce walki Lara - Alvarez znajdzie się pas WBA wagi junior średniej.

Więcej informacji: Erislandy Lara
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: lubieznyzenon
Data: 29-08-2019 10:21:51
Lara wtedy minimalnie wypunktował Canelo, pokazał doskonały, inteligentny boks.
Autor: Callisto
Data: 29-08-2019 15:27:04
Nazywajmy rzeczy po imieniu, werdykt wcale nie budzi emocji, był to niestety wałek. Zresztą nie pierwszy, nie największy ani nie ostatni w karierze rudego koksa.
Autor: Grzywa
Data: 29-08-2019 21:05:49
Alvarez jest zlota kura oscarka alle z Lara boksersko przegral. Niestety Kubanczyk jest nudny, nigdy nie bedzie przyciagal mas, ma nudny styl i nudne zycie poza nim a wiec nigdy z Alvarezem niebwygra bo kasa rzadzi a to Rudy jest magnesem na tlumy. Lara ma pecha do sedziow bo tych ostatnich walk tez mogl nie przegrac ale jak ktos boksuje 99% na wstecznym i nie ma tlumow za soba to walk wyrownanych nie bedzie wygrywal. Ze starszym Alvarezem wygra ale watpie by przez KO.
Kalendarz imprez