HAMMER: SZACUNEK DLA ORTIZA, ALE WALCZYŁEM JUŻ Z LEPSZYM NIŻ ON

Dodano: 3 marca 2019 22:28
HAMMER: SZACUNEK DLA ORTIZA, ALE WALCZYŁEM JUŻ Z LEPSZYM NIŻ ON
Redakcja, BoxingScene
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Christian Hammer (24-6, 14 KO) przegrał dziś w nocy dość wyraźnie z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO), ale Rumun z niemieckim paszportem twierdzi, iż miał już do czynienia z lepszymi zawodnikami niż "King Kong".

- To dobry i doświadczony wojownik. Jest mądry w ringu i dobrze poukładany technicznie, ale nie ma w nim nic przerażającego, w co niektórzy wierzą. Mam dla niego szacunek, lecz mierzyłem się już z lepszymi zawodnikami niż on. Byłem skazywany na porażkę przed czasem, a udowodniłem, że mogę boksować z każdym na świecie - stwierdził Hammer.

Po ostatnim gongu sędziowie widzieli przewagę Ortiza w stosunku 99:91, 99:91 i 100:90. W przeszłości Hammer przegrywał z Mariuszem Wachem, Tarasem Bidenką, Tysonem Furym i Aleksandrem Powietkinem. Tylko Wach i Fury zdołali pokonać go przed czasem.

Więcej informacji: Luis Ortiz
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: MikeTrollo
Data: 03-03-2019 23:18:26
Pewnie te lepszy to Wach...Fakt raz jebnął Ortiza ,,z przyczajki" jak Ortiz nie miał prawa tego widzieć to wtedy krew poszła z nosa ostro...Ale przez cały pojedynek to raczej taki worek który czasami oddawał nieco lepiej niż Kauffman.
Autor: t4b4x0
Data: 04-03-2019 02:10:34
Ludzie psiocza po tej walce na Ortiza, bo nie znokautowal Hammera, albo wylapal kilka farfocli.. taki jest boks. A jak Wilder tanczyl po ciosach Moliny? A jak mial prawie pelen dystans z Duhaupasem? A jak nasz Szpilberg wedlug niektorych wygrywal na punkty? A jak Washington szkolil Wildera do czasu nokautu? Poki co to Ortiz wszystkich w ringu bije do jednej bramki, ale jedyne co musze przyznac, to tylko to, ze zabraklo mi wiecej agresji, poza tym to Ortiz przez 10 rund tanczyl na nogach jak baletnica i bawil sie boksem, Povetkin tez zrobil pelen dystans z Hammerem w zeszlym roku :)
Autor: puncher48
Data: 04-03-2019 09:29:37
Bo Christian lubi pełne dystanse to taki celebryta w tańcu z Hammerem.
Autor: Foxy
Data: 04-03-2019 09:54:47
No jak się walczyło z Wachem, to taki Ortiz wrażenia nie robi
Autor: xionc
Data: 04-03-2019 11:12:53
Hammer to solidny fringe contender, Ortiz znow pokazal, ze nalezy do czolowki, moze walka z Joshua teraz?
Autor: StefanBatory
Data: 04-03-2019 11:33:58
ortiz sie postarzał niestety. juz za pozno na pasy.
Kalendarz imprez