KOWALIOW CHCE BOKSOWAĆ JESZCZE CO NAJMNIEJ DWA LATA

Dodano: 10 lutego 2019 13:40
KOWALIOW CHCE BOKSOWAĆ JESZCZE CO NAJMNIEJ DWA LATA
Redakcja, TASS
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Mistrz WBO w wadze półciężkiej Siergiej Kowaliow (33-3-1, 28 KO) wyjawił, że planuje boksować jeszcze przez co najmniej dwa lata.

35-letni Rosjanin podkreślił, że wciąż czuje siłę i wolę walki. Nadmienił też, że bardzo dobrze rozumie się ze swoim nowym trenerem Jamesem "Buddym" McGirtem.

- Czułem w ostatniej walce dużą różnicę, sami to widzieliście. Mądry trener może wiele dać, wprowadzić wiele interesujących rozwiązań taktycznych. Z "Buddym" natychmiast się dogadaliśmy - stwierdził.

W pierwszym pojedynku pod wodzą McGirta Kowaliow pokonał na początku lutego na punkty Eleidera Alvareza (24-1, 12 KO) i odzyskał utracony w sierpniu tytuł mistrzowski. Kolejną walkę stoczy prawdopodobnie w lipcu.

Więcej informacji: Siergiej Kowaliow
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: WielkiBokser
Data: 10-02-2019 14:33:29
polscy mistrzowie czekaja aby sprawic łomot siergierowi
Autor: Bromantan
Data: 10-02-2019 16:27:40
Bywa ze i polscy mistrzowie szansy na takie walki dostają. Parzeczewski walke z Kovaliovem odrzucił, walke z Yarde też ale juz z polakami boksowac nie chce, w sumie ciekawe jak daleko zajedzie wybierajac sobie rywali. Co do Kovaliova wszystko zależy kiedy przegra jesli faktycznie Beterbijew lub Ramirez maja byc jego przeciwnnikami moze być cieżko.
Autor: marcinm
Data: 10-02-2019 18:30:31
w LHW tak naprawde to nie wiadomo kto jest najlepszy. Beterbiev równie mogłby znokautować Kowala jak i samemu dostac KO bo lubi sie odslaniac, a to ze Sergiej ostatnio wygral na pkt nie swiadczy o tym, że petarda mu zgasła. Ramirez jest dobry ale w SMW bazowal w duzej wiekszosci na gabarytach, ostatnia walka pokazala, że jak ktos mu nie ustepuje pod tym wzgledem to nie ma lekko, a tutaj raczej nie bedzie gorowal nad nikim. Bivol wydaje sie najlepiej ulozony z nich wszystkich, ale ostatnio popis dal tez Browne, no i jest jeszcze Gwozdyk ale jakos nie przemawia do mnie. Wg. mnie top3 to Bivol/Koval/Beterbiev, nastepnie Gwozdyk/Browne/Alver + zagadki w postaci Ramireza i Yarde
Autor: teanshin
Data: 10-02-2019 19:37:47
Niech boksuje na zdrowie.
Autor: Maniek1986
Data: 10-02-2019 23:42:07
to nei tylko mądry trener, ale moze 3 lania pod rzad sprawily ze uruchomil zakuty przemadrzaly leb
Kalendarz imprez