ANDY RUIZ JR PODPISAŁ UMOWĘ Z HAYMONEM
Dodano: 12 stycznia 2019 10:52
Autor: Rick Reeno, boxingscene.com
Zdjęcie: Mark Robinson/Matchroom Boxing
Były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej Andy Ruiz Jr (31-1, 20 KO) podpisał kontrakt z potężnym menedżerem Alem Haymonem.
Meksykanin nie boksował od lipca 2018 roku, kiedy pokonał jednogłośnie na punkty Kevina Johnsona. 29-latek miał jeszcze ważny kontrakt ze stajnią Top Rank, ale postanowił go wykupić, by związać się z Haymonem i móc występować na jego galach z cyklu Premier Boxing Champions. Haymon współpracuje z wieloma zawodnikami wagi ciężkiej, w tym z mistrzem WBC Deontayem Wilderem, a także m.in. Adamem Kownackim, Luisem Ortizem i Dominikiem Breazeale'em.
W grudniu 2016 roku Ruiz walczył o pas WBO. Przegrał wtedy decyzją sędziów dwa do remisu z Josephem Parkerem.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: MarshallMathers
Data: 12-01-2019 13:42:55
Kownacki vs. Ruiz Jr. !
Autor: teanshin
Data: 12-01-2019 16:45:48
Kownacki by przegrał z Ruizem, Ruiz boksersko jest klasę wyżej. Nie powiem zobaczył bym chętnie tych dwóch w ringu.
Autor: Ghostbuster
Data: 12-01-2019 18:47:15
Również uważam, że Andy Ruiz Jr wygrałby z Kownackim. Andy ma prawdopodobnie najszybsze ręce w obecnej wadze ciężkiej i w dodatku potrafi wyprowadzać bardzo szybkie serie ciosów. Adam nie poradziłby sobie z tą szybkością rąk.
Autor: wiegro9923
Data: 13-01-2019 21:39:52
lepiej zeby Kowancki z nim nie walczyl
Kalendarz imprez
