COJANU PRZETESTUJE DANIELA DUBOIS

Dodano: 26 listopada 2018 16:05
COJANU PRZETESTUJE DANIELA DUBOIS
Redakcja, Informacja prasowa
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Frank Warren wierzy, że doprowadzi w niedalekiej przyszłości Daniela Dubois (9-0, 8 KO) do mistrzostwa świata wagi ciężkiej i choć ten dopiero co skończył 21 lat, prowadzi go bardzo odważnie. Młody bombardier kolejny trudny pojedynek stoczy 15 grudnia podczas gali w Brentwood.

"Dynamit" kilka tygodni temu wygrał każdą z dziesięciu rund konfrontacji z Kevinem Johnsonem. Teraz sprawdzi się na tle kolejnego byłego pretendenta do tytułu wszechwag. Jego rywalem będzie ponad dwumetrowy Razvan Cojanu (16-4, 9 KO).

- To dla mnie kolejny krok w górę, wszak Cojanu od kilku lat rywalizował z zawodnikami najwyższej klasy. Wyciągnąłem sporo potrzebnego doświadczenia z poprzedniej walki z Kevinem Johnsonem. To wyjdzie mi tylko na dobre i sprawi, że będę lepszym i silniejszym zawodnikiem - stwierdził Dubois.

Rumun wraca po dwóch kolejnych porażkach, ale przegrywał z naprawdę uznanymi markami. Najpierw wypunktował go ówczesny mistrz WBO Joseph Parker, a w lipcu w drugiej rundzie znokautował Luis Ortiz.

Więcej informacji: Daniel Dubois
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: CHAMP2209
Data: 26-11-2018 16:24:27
Aha czyli wszystko jasne Cojanu teraz będzie sprzedawał rekordzik , to już wiadomo dlaczemu się przewrócił po pierwszym ciosie od Ortiza .
Autor: teanshin
Data: 26-11-2018 16:52:34
Walka z Cojanu to po prostu kolejna walka i zdobywanie doświadczenia a nie żadne odważne prowadzenie. Jak wyjdzie do ringu z kimś z pierwszej 30-ki Boxreca to powiem że zaczyna robić się poważnie.
Autor: leon84
Data: 26-11-2018 20:42:30
Up A niby co ma Cojanu robić???Będzie testował kolejnych prospektow.Co mu innego pozostało?
Autor: Ramirez82
Data: 26-11-2018 21:44:39
"...wszak Cojanu od kilku lat rywalizował z zawodnikami najwyższej klasy." Bez przesady. W maju zeszłego roku walka z Parkerem, w lipcu tego roku walka z Ortizem - to te kilka lat rywalizacji?
Autor: Ramirez82
Data: 26-11-2018 21:46:27
Przecież gdyby Parker nie wyciągnął go z jakiejś ciemnej dupy na swoją pierwszą obronę, nikt o tym Cojanu by nie słyszał.
Kalendarz imprez