WILDER-FURY: NA ROZPISCE WALKA CHAVEZ JR vs ANGULO?

Dodano: 5 października 2018 04:29
WILDER-FURY: NA ROZPISCE WALKA CHAVEZ JR vs ANGULO?
Redakcja, ESPN Deportes
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Nic nie wyjdzie w najbliższym czasie z rewanżu z Sergio Martinezem, ale Julio Cesar Chavez Jr (50-3-1, 32 KO) robi swoje i powróci prawdopodobnie 1 grudnia w Los Angeles podczas gali Wilder vs Fury.

Syn legendarnego "Cesarza" pozostaje nieaktywny od maja zeszłego roku, czyli od czasu punktowej porażki z Canelo. Od dłuższego czasu pozostawał jednak w treningu i jest gotowy do powrotu.

Przeciwnikiem Chaveza Jr miałby być Alfredo Angulo (24-7, 20 KO), który trenuje od kilku tygodni pod okiem Abela Sancheza. Ostatnio pomagał w sparingach Giennadijowi Gołowkinowi, gdy ten szykował się do rewanżu z Canelo. Pojedynek Chaveza Jr z Angulo podobno został dogadany na limit kategorii super średniej (76,2kg).

Więcej informacji: Julio Cesar Chavez Jr
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: teanshin
Data: 05-10-2018 05:53:28
Nie, no walka bez sensu.
Kalendarz imprez