SAUNDERS NIE OBAWIA SIĘ ZAWIESZENIA: TO BYŁO W SPRAYU DO NOSA
Dodano: 28 września 2018 09:48
Autor: Redakcja, Informacja prasowa
Zdjęcie: Ed Mulholland/Matchroom Boxing
Billy Joe Saunders (26-0, 12 KO) nie przyznaje się do stosowania niedozwolonych środków. Mistrz świata wagi średniej federacji WBO, a w zasadzie jego promotor Frank Warren, wydał oświadczenie w tej sprawie.
"Nie naruszyłem przepisów The British Boxing Board of Control, a właśnie na tej licencji boksuję. Obowiązują mnie przepisy organizacji WADA i UKAD. Środek ten znalazł się w sprayu do nosa i może być używany pomiędzy walkami. Otrzymałem potwierdzenie od BBBofC i UKAD, że nie naruszyłem przepisów i mogę bronić swojego pasa 20 października" - przeczytamy między innymi.
Saunders ma zaplanowaną na 20 października w Bostonie walkę z Demetriusem Andrade (25-0, 16 KO) w ramach obowiązkowej obrony tytułu.
Więcej informacji:
Billy Joe Saunders
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Pawel1722
Data: 28-09-2018 10:29:54
Z ciekawości poszperałem i właściwie jeśli mówi prawdę o tym spreju to nie ma mowy o żadnym zawieszaniu ani nawet dochodzeniu :)
Autor: TheShadowOne
Data: 28-09-2018 11:32:48
To się Rafael trochę pośpieszył (i ośmieszył)
Autor: strzelacz
Data: 28-09-2018 11:55:48
Jutro dyrektor organizacji bedzie wylewał żale na firmę farmaceutyczną produkującą spray do nasa ... Najdziwniejsze jest to że tysiące różnych sportowców używa tego spreju , a tylko Billy sie wpierdzielił na badaniu ... Możnaby sądzić że to jest zmowa sprejowa na niego....
Autor: Bromantan
Data: 28-09-2018 12:24:33
Spokojnie walka ma być w USA a tam obowiązują przepisy VADA w myśl których okylofryna jest nielegalna bez względu czy zawodnik ma walkę czy nie.
Autor: meh
Data: 28-09-2018 13:22:50
Ciekawi mnie zawartość oxylofryny w organizmie Saundersa, bo jeśli się nie mylę to środek zbliżony do efedryny lub noradrenaliny - bardzo pobudza i zmusza do działania. Stosowany świadomie i w odpowiednich proporcjach pomaga w sporcie.
Autor: MrAdam
Data: 28-09-2018 13:29:50
JAk brał regularnie spray do nosa to możliwe ze znał skład i brał celowo. Wszyscy wiedza co ma np sudafed wiec mógł to robic celowo
Autor: meh
Data: 28-09-2018 13:43:16
aplikowanie jakichś sprayów do nosa powinny wykazywać śladowe ilości takiego środka w organizmie, a jeśli stężenie jest większe to jpowinno być jednoznaczne. Duża dawka oxylofryny/ efedryny / noradrenaliny zaraz po przebudzeniu daje takiego kopa, jakby się było przed pytaniem za milion $.
Autor: PanJanekTygrys
Data: 28-09-2018 15:28:33
Tak,tak.To bylo we frytkach z McDonalda. Co on p.erdoli? Bral koks, a jak go zlapali to poszukal w czym moze byc jakas domieszka tego srodka. Znalazl spray do nosa i ma alibi. Jak dlugo jeszcze beda takie jaja w boksie. Jeden mial sterydy w miesie,drugi w sprayu do nosa, trzeci w odrzywkach. Albo zalegalizowac,albo przestac robic z ludzi idiotow i zawieszac wszystkich bez wyjatku za szprycowanie sie.
Autor: Laik
Data: 29-09-2018 16:57:11
PanJanekTygrys, Ty to jednak jesteś debilem. Jak można się dziwić, że ktoś się broni? Zalegalizować środki dopingujące? Jebnij się w łeb
Kalendarz imprez
