WBSS: CHRIS EUBANK JR POPRZEDZI WALKĘ GROVES vs SMITH

Dodano: 17 września 2018 16:04
WBSS: CHRIS EUBANK JR POPRZEDZI WALKĘ GROVES vs SMITH
Redakcja, irish-boxing.com
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Chris Eubank Jr (26-2, 20 KO) powróci do akcji 28 września podczas gali Groves vs Smith w Arabii Saudyjskiej, kończącej pierwszy sezon turnieju World Boxing Super Series.

Eubank Jr przegrał w półfinale WBSS właśnie z George'em Grovesem (28-3, 20 KO). Drugim finalistą jest Callum Smith (24-0, 17 KO). Ale zanim oni wyjdą do ringu, najpierw zobaczymy między linami Chrisa.

Naprzeciw niego stanie Irlandczyk JJ McDonagh (16-4, 8 KO). Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.

- Trenowałem ciężko w Las Vegas do tego startu - mówi Eubank Jr.

- Dziwię się trochę, że po tym, jak został zawstydzony w walce z Grovesem, on nie skończył kariery - podszczypuje swojego przeciwnika McDonagh.

Więcej informacji: Chris Eubank Jr
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: teanshin
Data: 17-09-2018 18:39:07
Bez przesady, zdeklasowany nie został ale Groves go zweryfikował i pokazał że póki co wśród mistrzów nie ma czego szukać. Może on i GGG w końcu się spotkają, dla oka byłoby to świetne mordobicie.
Autor: ktosik
Data: 17-09-2018 19:41:36
Eubank jakby się nie podpalił to by wygrał
Kalendarz imprez