PARKER: REWANŻ Z JOSHUĄ WYGLĄDAŁBY ZUPEŁNIE INACZEJ

Dodano: 23 lipca 2018 10:37
PARKER: REWANŻ Z JOSHUĄ WYGLĄDAŁBY ZUPEŁNIE INACZEJ
Redakcja, boxingnewsonline.net
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Joseph Parker (24-1, 18 KO) wierzy, że gdyby dostał szansę rewanżu z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO), walka potoczyłaby się inaczej.

Pod koniec marca Nowozelandczyk przegrał z Anglikiem jednogłośną decyzją sędziów. Na ring wróci już w sobotę w Londynie, gdzie zmierzy się z Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO). Twierdzi, że wygrana przybliży go do upragnionego rewanżu.

- Będę walczyć z Wilderem i ponownie z Joshuą. Gdyby doszło do naszego rewanżu, wyglądałoby to zupełnie inaczej. On może sobie myśleć, że mógłby mnie znokautować, ale ja sądzę, że stać mnie na dużo więcej. Najpierw jednak trzeba się zająć Dillianem. Mam przed sobą trudne zadanie. Koncentruję się tylko na nim, mój celownik jest wymierzony w jego głowę - powiedział.

Przed sobotnią potyczką były mistrz WBO w wadze ciężkiej podkreśla, że ma za sobą bardzo udany obóz przygotowawczy.

- Przesparowaliśmy więcej rund niż kiedykolwiek w trakcie pięciu czy sześciu lat naszej współpracy. Trener Kevin Barry lepiej dostosował do nas trening, trochę pozmieniał w porównaniu do poprzedniego obozu. Efekty są piorunujące, wszystko chodziło doskonale - stwierdził.

W stawce walki Parker-Whyte znajdą się pasy WBC Silver i WBO International.

Więcej informacji: Joseph Parker
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Klokliklosz
Data: 23-07-2018 10:51:18
Sritu pita sratu tatu...
Autor: Deadpool89
Data: 23-07-2018 11:03:27
Z AJ każda następna walka wyglądała by podobnie do ich pierwszego starcia. Dilliana rozdupczy jak dzieciaka
Autor: przemyto
Data: 23-07-2018 12:14:30
Parker trochę niepotrzebnie wypowiada takie rzeczy. Walczyl bardzo asekurancko z AJ , który walczyl podobnie. To była przeciętna walka. Teraz ma przed sobą gościa , który nie kalkuluje. Walczy w sposob jednowymiarowy, wywiera nacisk, Parker wg mnie jest faworytem tego starcia, ale będzie musial walczyc madrze. Otwarcie sie moze skonczyc sie bolesnym nokautem, ale moze tak byc ze Parker wykonczy Whyte'a kondycyjnie. I pośle go do krainy snów. Nowozelandczyk był mistrzem świata, to sie ceni ale jestes tak dobry jak Twoja ostatnia walka.
Kalendarz imprez