WBC UKARZE MARTINA MURRAYA PO INCYDENCIE NA WAŻENIU (WIDEO)

Dodano: 23 czerwca 2018 13:18
WBC UKARZE MARTINA MURRAYA PO INCYDENCIE NA WAŻENIU (WIDEO)
Redakcja, @wbcmoro
Obraz własny

Szef World Boxing Council zapowiedział, że federacja wyciągnie konsekwencje wobec Martina Murraya (36-4-1, 17 KO) po incydencie na ceremonii ważenia przed pojedynkiem z Roberto Garcią (41-3, 24 KO).

Na piątkowej ceremonii Murray odepchnął rywala, a chwilę później sam został odepchnięty przez członka sztabu szkoleniowego Garcii. Sytuację w porę opanowała ochrona.

- Agresja Martina Murraya wobec Garcii jest nieakceptowalna, komitet dyscyplinarny podejmie natychmiastowe działania - oświadczył Mauricio Sulaiman, prezydent WBC.

- Incydent ten mógł z łatwością doprowadzić do zamieszek i zagrozić walce i całej imprezie, to nieakceptowalne - dodał.

Pojedynek Martin-Garcia odbędzie się dziś wieczorem w hali O2 Arena w Londynie. W stawce znajdzie się należący do Meksykanina pas WBC Silver w wadze średniej.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: pasozyd
Data: 23-06-2018 14:57:35
wBC to najbardziej smieciowa organizacja a sulaiman to stara gruba Kur.a
Autor: CHAMP2209
Data: 23-06-2018 15:29:32
pasozyd Co do Sulaimana to się zgadzam , ale WBC tonajważniejsza i najbardziej prestiżowa organizacja .
Autor: teanshin
Data: 23-06-2018 19:51:25
Ciekawe jaką karę np. poniósł Mayorga za klepanie po dupie żony Mosleya? Czy Chisora za walnięcie z liścia Kliczki? Żadną, bo to było ustawione. Przepychanki na ważeniu to nieodłączna część promocji a WBC chce karać zawodników żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy, bo jaką inną karę mogą zastosować jak nie finansową. Żenada.
Autor: pasozyd
Data: 23-06-2018 20:01:49
Autor komentarza: CHAMP2209Data: 23-06-2018 15:29:32 pasozyd Co do Sulaimana to się zgadzam , ale WBC tonajważniejsza i najbardziej prestiżowa organizacja Moze dla ciebie dla mnie jest najbardziej smieciowa
Kalendarz imprez