DEONTAY WILDER: JOSHUA I JEGO PROMOTOR BOJĄ SIĘ WALCZYĆ ZE MNĄ

Dodano: 20 marca 2018 10:08
DEONTAY WILDER: JOSHUA I JEGO PROMOTOR BOJĄ SIĘ WALCZYĆ ZE MNĄ
Redakcja, BoxingScene
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Kilka dni temu Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO), po raz kolejny potwierdził, że po wygranej nad Josephem Parkerem (24-0, 18 KO) kolejnym wyborem powinien być Deontay Wilder (40-0, 39 KO), ale jeśli negocjacje będą się przeciągać, wówczas AJ zadebiutuje na rynku amerykańskim starciem z Jarrellem Millerem (20-0-1, 18 KO). Mistrz świata federacji WBC przekonuje z kolei, że sam Joshua i jego obóz unikają go jak tylko mogą.

Tuż po wygranej nad Luisem Ortizem Shelly Finkel, menedżer Wildera, upublicznił wymianę maili z Hearnem. Wynikało z nich, że to właśnie obóz Joshuy przerwał rozmowy w sprawie walki. "Brązowy Bombardier" nie wierzy w dobre intencje Anglików.

- Nie wydaje mi się, żeby Joshua był naprawdę pewny siebie i swoich umiejętności. Unika pytań o walkę ze mną. Wszyscy ci kolesie boją się mnie, ale nie dziwię się. Sam bym się bał kogoś takiego jak ja. W końcu znokautowałem każdego rywala, jakiego postawiono naprzeciw mnie. Nie mam wątpliwości, że Joshua boi się ze mną spotkać. Jego promotor zresztą również - uważa mistrz World Boxing Council.

- W jednym momencie Joshua twierdzi, że chce walczyć w Ameryce, ale już minutę później zmienia zdanie i mówi coś o kolejnym występie w swojej ojczyźnie. Mi jest obojętne gdzie boksuję. Możemy się spotkać w USA, ale również na jego terenie. Jeśli muszę to zrobić, by zunifikować wszystkie pasy, mogę podróżować po całym świecie. Problem w tym, że Joshua się mnie boi - dodał Wilder.

Amerykanin zapowiedział, że jest gotów podzielić się zyskami w stosunku 40/60 na korzyść Joshuy, ale tylko pod warunkiem, że w ewentualnym rewanżu podział będzie już na jego korzyść przy takim samym stosunku procentowym.

AJ, do którego należą pasy WBA i IBF, za jedenaście dni skrzyżuje rękawice z championem WBO, Josephem Parkerem.

Więcej informacji: Deontay WilderAnthony Joshua
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: szagi
Data: 20-03-2018 10:25:37
Każdy to 100 %, a rekord mówi, że jeden bum wytrzymał, więc jesteś cienki:)
Autor: deeceWzp
Data: 20-03-2018 14:18:45
Ty tam wyżej nie spuszczaj się tak! walka Joshua vs Parker wiele wyjaśni przed ewentualną walką z Wilderem.
Autor: Kilisonel
Data: 20-03-2018 14:20:10
Bo taka jest prawda Wilder to bumobijaca i pierdoli głupoty. Ok trzeba mu oddać co jego wygrał z Ortizem ale męczył się niemiłosiernie.
Autor: MODM
Data: 20-03-2018 15:36:30
Joshua też męczył się niemiłosiernie z Kliczko . Gdyby nie asekuracyjna i tchórzliwa mentalność Włada , mógłby to nawet przegrać przed czasem . Wilder faktycznie obijał bumów ale po pokonaniu Ortiza pokazał że zasługuje na ten pas i należy mu się szacunek
Autor: MODM
Data: 20-03-2018 15:36:34
Joshua też męczył się niemiłosiernie z Kliczko . Gdyby nie asekuracyjna i tchórzliwa mentalność Włada , mógłby to nawet przegrać przed czasem . Wilder faktycznie obijał bumów ale po pokonaniu Ortiza pokazał że zasługuje na ten pas i należy mu się szacunek
Autor: Ygnac
Data: 20-03-2018 16:05:55
Dlaczego Redakcja toleruje takich śmieci, jak FinoM, zamiast dać im bana? Czy bokser.org ma być jakąś spluwaczką dla niedorozwojów umysłowych?
Autor: MODM
Data: 20-03-2018 17:01:25
Ygnac jak ktoś nie potrafi w sposób kulturalny przedstawić swoich poglądów to rzuca mięsem , typowe zjawisko dla rynsztoku , myśli że jak w jego kręgach robi to wrażenie to tutaj również . Ban nic nie pomoże , założy nowe konto o ile już nie posiada kilku jak niektórzy tutaj
Autor: Adii1766
Data: 20-03-2018 18:31:37
Obiektywnie rzecz biorąc zarówno Joshua jak i Wilder po niedawnej walce z Ortizem udowodnili ze potrafią przetrwać ciężkie chwilę i ostatecznie wygrać walkę przed czasem.Więcej atutów ma AJ walczy u siebie więc w razie równej walki werdykt pójdzie w jego stronę a od strony sportowej fizycznością i kondycją powinien z rudny na rund zdobywać przewagę nad Wilderem nie zdziwiłbym się gdyby walka zakończyła się w pełnym dystansie.
Autor: MODM
Data: 20-03-2018 18:48:53
"rudny na rund zdobywać przewagę nad Wilderem nie zdziwiłbym się gdyby walka zakończyła się w pełnym dystansie." Rozumiem że pod wpływem emocji napisałem Wilder zamiast Parker . Chociaż i ten drugi wygląda lepiej kondycyjnie od anglika . Wszystko pokaże walka , będziemy mieli dokładny obraz jak sztab potrafi przygotować AJ pod względem wydolności .
Autor: MODM
Data: 20-03-2018 18:49:53
"a od strony sportowej fizycznością i kondycją powinien z rudny na rund zdobywać przewagę nad Wilderem nie zdziwiłbym się gdyby walka zakończyła się w pełnym dystansie." Rozumiem że pod wpływem emocji napisałem Wilder zamiast Parker . Chociaż i ten drugi wygląda lepiej kondycyjnie od anglika . Wszystko pokaże walka , będziemy mieli dokładny obraz jak sztab potrafi przygotować AJ pod względem wydolności .
Autor: val198
Data: 20-03-2018 20:18:46
Wilder generuje bardzo małe zyski w porównaniu do AJ i nie zasługuje nawet na podział 30/70.I dopóki nie zejdzie z ceny do pojedynku nie dojdzie. Hearn nigdy się nie zgodzi na podział 40/60.
Autor: BadBlood
Data: 20-03-2018 22:27:49
Ani jeden ani drugi nie boją się ze sobą walczyć. Boks to biznes. Obaj pozarabiają troche na słabszych rywalach i później dojdzie do ich walki za grube miliony.
Autor: TheShadowOne
Data: 20-03-2018 22:50:57
Właśnie sobie uświadomiłem, że o tym że AJ boi się Wildera czytałem już chyba kilkadziesiąt razy. I za każdym razem mówił to Deontay Wilder ;d
Kalendarz imprez