SOŁDRA, OPALACH I JĘDRZEJEWSKI NA PLUS

Dodano: 21 października 2017 21:02
SOŁDRA, OPALACH I JĘDRZEJEWSKI NA PLUS
Redakcja, Informacja własna
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Nie tylko Wieliczka, ale również Żyrardów. Jednocześnie trwają dwie gale w Polsce. W telegraficznym skrócie o walkach, o jakich nie zdążyliśmy napisać szerzej.

Marek Jędrzejewski (12-0, 11 KO) pokonał w Wieliczce przestraszonego Giorgi Abuladze (10-3-1, 2 KO). Polak posyłał rywala na deski w czwartej, piątej i szóstej rundzie. Pierwszy i trzeci nokdaun nastąpił po lewym haku w okolice wątroby, drugi zaś po prawym sierpowym na górę. Za trzecim razem Gruzin dał się wyliczyć do dziesięciu.

W Żyrardowie Przemysław Opalach (26-2, 21 KO) stanął naprzeciw małego, grubawego Giorgi Kandelakiego (20-27-3, 8 KO). Pokonał go na punkty po czterech rundach, choć w drugiej sam przyjął od słabego Gruzina kilka ciosów.

Andrzej Sołdra (14-5-1, 7 KO) był liczony po krótkim lewym Gieorgija Chulenidze, ale gdy ten rzucił się na Polaka, Andrzej szybko skontrował swoim prawym i tym razem to Gruzin wylądował na deskach. Po liczeniu do ośmiu Sołdra doskoczył do zranionej ofiary i dokończył dzieła zniszczenia.

Boksujący w kategorii cruiser Adam Koprowski (4-0-2) zachował status niepokonanego zawodnika, ale już po raz drugi zremisował z bardzo przeciętnym Alexem Serbiciem (0-3-2).

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: hms
Data: 21-10-2017 22:43:23
Skąd taka liczba Gruzinów? Były jakieś tanie loty z Ryanairem z Tbilisi ostatnio?
Autor: Furmi
Data: 21-10-2017 22:47:52
Albo jeden matchmaker robi dwie gale dla obu promotorów ;)
Autor: 793df
Data: 21-10-2017 23:12:57
Opalach wypadł blado przy Kandelakim, chociaż Gruzinowi nie można było odmówić waleczności. Walka Koprowskiego to jakieś nieporozumienie. Daliby jakiś finał z minionych MMP i zrobiłaby lepszą furorę, niż to "coś" na chodzonego.
Autor: teanshin
Data: 22-10-2017 07:37:26
Wydaje mi się że Gruzinów kupuje się na sztuki. Dzwoni się do gymu i mówi np. zamawiam dwóch lekkich, jednego średniego i jednego cruisera, proszę zapakować i przysłać, na miejscu po odpakowaniu mamy takich właśnie pięściarzy co ich trener sprzedał za paczkę fajek.
Kalendarz imprez