KHAN NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ POWROTU NA RING

Dodano: 5 października 2017 21:56
KHAN NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ POWROTU NA RING
Marcin Olkiewicz, Boxingnews 24
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Ostatnimi czasy o Amirze Khanie (31-4, 19 KO) w mediach było głośno tylko ze względu na toczącą się właśnie w sądzie jego sprawę rozwodową. A kiedy w końcu zobaczymy Brytyjczyka między linami? To wciąż niepewne, ale sam zainteresowany zapewnia, że bardzo tęskni za boksem.

Przypomnijmy, że Khan pozostaje nieaktywny od maja ubiegłego roku i porażki przed czasem z Saulem Alvarezem. 30-latek nie zna jeszcze daty swojego powrotu na ring, ale trwają już ponoć na ten temat pewne rozmowy.

- Nie mogę się już doczekać powrotu na ring. Przepraszam wszystkich moich kibiców za to, że przez ostatni rok nie byłem aktywny. Powrotu chcę bardziej, niż czegokolwiek innego. Nadchodzi czas, bym wrócił na szczyt, tam gdzie moje miejsce - obwieścił na jednym z portali społecznościowych Khan.

Więcej informacji: Amir Khan
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: marcinm
Data: 05-10-2017 22:15:49
Facet walczy raz na rok i oczekuje mega czeków. Rozumiem jakby byl jakimś dominatorem ale to zwykły, co prawda dobry ale nie najlepszy, zawodnik. Imho skonczy jako tester dla prospektów. Nie ma szans z zadnym z mistrzów w welter.
Autor: liscthc
Data: 05-10-2017 22:55:49
Co by o nim nie mówić to jednak walczył z topem. Dobry zawodnik,zawsze dawał fajne walki.
Autor: Leppus28
Data: 05-10-2017 23:23:49
Nikt nie dostawał takich ko jak on.
Autor: teanshin
Data: 06-10-2017 07:52:00
Niech walczy z AJ'em o prawo do żony.
Autor: tomalkowal
Data: 06-10-2017 21:01:14
a ja lubie ogladac jak muslim lezy na dechach
Kalendarz imprez