VADA: GOŁOWKIN I ALVAREZ 'NA CZYSTO'

Dodano: 29 września 2017 10:52
VADA: GOŁOWKIN I ALVAREZ 'NA CZYSTO'
Miguel Rivera, BoxingScene
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Organizacja VADA potwierdza złapanie Luisa Ortiza na stosowaniu niedozwolonych środków wspomagających. Na szczęście wszystkie wyrywkowe kontrole nie wykryły nic zabronionego ani u Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO), ani u Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO).

Ich pojedynek dwa tygodnie temu zakończył się remisem po dwunastu znakomitych rundach. Tym samym Kazach obronił pasy WBA/WBC/IBF wagi średniej.

Federacja WBC przy współpracy z VADA wspiera program Clean Boxing Program, polegający na wyrywkowych kontrolach wszystkich zawodników z czołowej piętnastki rankingu. Przy okazji walk mistrzowskich ewentualne kontrole są wzmożone i częstsze. Zarówno GGG jak i Canelo mieli ich po kilka, ale zawsze okazywali się "czyści".

Więcej informacji: Giennadij GołowkinSaul Alvarez
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: PanJanekTygrys
Data: 29-09-2017 11:00:13
Oczywiście że na czysto. I walczyli w wysokim tępie przez 12 rund na suplementach pana Kazia.
Autor: sjerg
Data: 29-09-2017 11:22:53
Wawrzyk oddał ggg zapas winstrolu co go trzymał na walke z wilderem
Autor: marcinm
Data: 29-09-2017 11:44:55
negatywne bo rewanż za dużo wart :D no i żaden z nich nie miał zaplanowanej walki z Wilderem
Autor: Znafca
Data: 29-09-2017 13:57:34
taka ciekawostka menadżer Ortiza na Twitterze https://twitter.com/kingkongboxing wskazuje,że Ortiz bierze ten lek - Losartan/HCT2 tymczasem na liście leków zakazanych widnieją takie substancje jak: Losartan HCT -1 A Pharma Losartan Potassium HCT Alet Losartan+HCT Arrow Sam Losartan nie jest zakazany.Ci którzy znają się lepiej mogą ustalić, czy ten lek jest w grupie leków zakazanych czy nie. Nie da się wykluczyć natomiast tego, że sam lek Ortiza, to tylko przykrywka pod branie innych niedozwolonych substancji.
Autor: Pyskatyy
Data: 30-09-2017 08:12:52
Kasa się zgadza to i zawodnicy "czyści" xD
Kalendarz imprez