MCHUNU Z MULLEREM 10 CZERWCA

Dodano: 16 maja 2017 16:03
MCHUNU Z MULLEREM 10 CZERWCA
Redakcja, Boxingscene
MB Promotions

Poznaliśmy datę anonsowanej już wcześniej ciekawej walki dwóch pięściarzy z RPA boksujących w limicie kategorii junior ciężkiej - Thabiso Mchunu (17-3, 11 KO) i Johnny'ego Mullera (20-7-2, 14 KO).

W stawce tej dwunastorundowej potyczki znajdzie się pas African Boxing Union. Gala odbędzie się 10 czerwca w Kempton Park.

- Nie interesują mnie nawet łatwe walki, bo tylko trudne testy mogą mnie doprowadzić do wielkich pojedynków. Z pewnością będę musiał na nim wywierać presję i być szybkim, bo Mchunu bywa bardzo niewygodny w swoim boksowaniu. Dziś jestem jednak dużo silniejszy fizycznie i gotowy na tego typu walki - zapewnia Muller, który ma na rozkładzie naszego Mateusza Masternaka. Trzeba jednak pamiętać, iż był to jeden z największych przekrętów ostatnich lat w całym boksie zawodowym.

Boksujący z pozycji mańkuta Mchunu wraca po nieudanym ataku na tron WBO. W grudniu ubiegłego roku przegrał przed czasem (KO 9) ze znakomitym Aleksandrem Usykiem.

Więcej informacji: Thabiso Mchunu
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: avlin
Data: 16-05-2017 16:29:18
Mchunu go robi go bez problemu.
Autor: Maniek1986
Data: 16-05-2017 16:32:27
Ko do 5 rundy. Co do walka to tak przy takich sytuacjach powinna zbierac sie komisja i moc kasowac takie walki i obciazac klamcow. tyle ze boks to taki sport ze sedziuje sie wg uznania
Autor: teanshin
Data: 16-05-2017 16:52:53
Ten cały Muller i jego team powinni zginąć ze sceny bokserskiej, żaden szanujący się bokser nie powinien wchodzić do ringu z tym oszustem. Masternak powinien zaprosić go do Polski i zrobić mu z dupy jesień średniowiecza.
Autor: Ernesto
Data: 16-05-2017 17:36:49
Niech przyjedzie do Polski do wroci do RPA pokrojony.
Kalendarz imprez