BADOU JACK W CZERWCU DLA ADONISA STEVENSONA?

Dodano: 16 stycznia 2017 10:28
BADOU JACK W CZERWCU DLA ADONISA STEVENSONA?
Redakcja, boxingnewsonline.net
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Badou Jack (20-1-3, 12 KO), mistrz WBC w kategorii super średniej, kolejny pojedynek stoczy już prawdopodobnie w dywizji półciężkiej. Szwed ma nawet na celowniku konkretnego przeciwnika.

- Plan był taki, aby po tej walce przenieść się do wagi półciężkiej. Jack to duży zawodnik jak na super średnią. Chcemy, aby zmierzył się z Adonisem Stevensonem, myślimy, żeby zrobić tę potyczkę pod koniec czerwca - oznajmił Floyd Mayweather Jr, promotor 33-latka.

Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) dzierży pas WBC w limicie 175 funtów. Ostatnio do walki z Kanadyjczykiem był przymierzany Joe Smith Jr, pogromca Andrzeja Fonfary i Bernarda Hopkinsa.

Jack zremisował w weekend w pojedynku unifikacyjnym z Jamesem DeGale'em (23-1-1, 14 KO), czempionem IBF. Mayweather stwierdził po walce, że rewanż nie ma sensu, bo "skoro za pierwszym razem sędziowie podjęli złą decyzję, to zrobią to również za drugim". Także Jack niechętnie odniósł się do pomysłu ponownej konfrontacji. - Na co mi rewanż, skoro już udowodniłem, że jestem lepszy? - mówił.

Więcej informacji: Adonis Stevenson
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: puncher48
Data: 16-01-2017 14:17:30
Ciekawa opcja tylko co w takim wypadku ze Smithem jr ?
Autor: beniaminGT
Data: 16-01-2017 22:28:35
Już widzę jak Chickenson podejmuje takie wyzwanie.
Kalendarz imprez