FURY: NIE ZACZĄŁEM NAWET TRENOWAĆ DO KLICZKI, NIE MA TERMINU
Dodano: 11 lutego 2016 17:32
Autor: Redakcja, World Boxing News
Zdjęcie: Mark Robinson/Matchroom Boxing
Tyson Fury (25-0, 18 KO) nie rozpoczął nawet jeszcze obozu do rewanżu z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), którego niespodziewanie zrzucił pod koniec listopada z tronu organizacji WBO/WBA/IBF. Termin ich drugiej walki przesuwa się coraz bardziej.
Początkowo mówiło się o kwietniu, potem maju, a teraz najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się być początek czerwca.
- Na chwilę obecną nic nie słyszałem i nie wiem nic nowego. Nie ma daty ani żadnych konkretów. Prawdopodobnie do naszej walki dojdzie w czasie letnim, dlatego też nie rozpocząłem jeszcze treningów. W każdym razie w najbliższym czasie nic się nie szykuje. Nie ma jednak mowy o innych rywalach, w grę wchodzi tylko rewanż z Kliczką - powiedział Fury.
Więcej informacji:
Tyson Fury
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
Kalendarz imprez
