MECHONCEW PO RAZ JEDENASTY

Dodano: 31 stycznia 2016 22:02
MECHONCEW PO RAZ JEDENASTY
Redakcja, Informacja własna
Mark Robinson/Matchroom Boxing

Jegor Mechoncew (11-0, 7 KO) niby wciąż wygrywa, ale nie błyszczy na zawodowych ringach tak, jak niektórzy przewidywali. Mistrz olimpijski, świata i Europy podczas wczorajszej gali w Burbank w Kalifornii zanotował jedenaste zwycięstwo w gronie profesjonalistów.

Naprzeciw niego stanął doświadczony journeyman, Meksykanin Felipe Romero (19-11-1, 13 KO). Pojedynek potrwał na pełnym dystansie.

Mechoncew zaczął ostro i już w pierwszej rundzie posłał rywala na deski. Romero, który w przeszłości przegrywał przed czasem z Masternakiem i Głowackim, był jeszcze liczony w piątym starciu, ale potem było sporo chaosu i do końca nie działo się już nic ciekawego. Po ostatnim gongu sędziowie zgodnie punktowali wygraną Rosjanina 80:70.

Więcej informacji: Jegor Mechoncew
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
Kalendarz imprez