MIELEWCZYK ZABOKSUJE NA GALI KOWALIOW vs PASCAL II

Dodano: 29 grudnia 2015 23:54
MIELEWCZYK ZABOKSUJE NA GALI KOWALIOW vs PASCAL II
Redakcja, Informacja własna
Obraz własny

W ostatni weekend stycznia wielka gala Kowaliow vs Pascal II. Miło nam poinformować, że w Bell Centre w Montrealu będziemy mieli również swojego przedstawiciela. To Damian Mielewczyk (9-1, 7 KO), zawodnik promowany przez Krystiana Cieśnika.

Polak jednak nie będzie miał łatwego zadania. Naprzeciw niego stanie bowiem mocny Sebastien Bouchard (11-1, 4 KO). Pojedynek zakontraktowano na osiem rund w umownym limicie 150 funtów, czyli 68 kilogramów.

Dla Damiana będzie to powrót po pierwszej porażce w zawodowej karierze. W połowie października przegrał z Krzysztofem Kopytkiem, ale pozostawił po sobie wtedy dobre wrażenie.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: rogal
Data: 30-12-2015 09:11:05
To dobry bokser, stać go na zwycięstwo. Czy w związku z tym gala pod Gdańskiem jest odwołana? Pozdrawiam
Kalendarz imprez