WYNIKI Z ŻYRARDOWA: GUDEL NA PUNKTY
Dodano: 24 października 2015 22:25
Autor: Redakcja, Informacja własna
Zdjęcie: Obraz własny
Grupa Fight Events ma regularnie organizować kameralne gale i wyławiać ewentualne talenty. Przed momentem dobiegł końca wieczór w Żyrardowie.
W głównej walce Piotr Gudel (4-1-1) pokazał się z dużo lepszej strony niż ostatnio i choć znów na punkty, to pewnie odprawił na dystansie sześciu rund Edwarda Bjorklunda (1-2-1, 0 KO).
Tomasz Król (2-1-1, 1 KO) był na deskach, ale zdołał się podnieść i wygrać na punkty z Marcinem Ficnerem (2-10-3), rewanżując się tym samym za wcześniejszy remis.
Daniel Bociański (3-0, 1 KO) pokonał przed czasem Dmitrijsa Ovsjannikovsa (2-9-2), który nie wyszedł do trzeciego starcia.
Artur Nawrocki (1-0) obijał przez cztery rundy Mareksa Kovalevskisa (2-17-2), lecz nie zdołał go powalić i wygrał wysoko na punkty.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Soku
Data: 24-10-2015 22:51:52
Gudel będzie przez długi czas kojarzony tylko z megawałkiem z Vidalem. Szkoda.
Autor: kapitanbomba
Data: 24-10-2015 22:53:24
Gudel to chyba wojak Don Wasiliewa? Więc co to ta grupa? Jakiś twór Wasyla? I chyba nie wyłapywać talenty tylko leszczom nabijać rekordy tworząc z niczego prospekta z rekordem 20 -0 -0 (ko oczywiście też zero!)
Kalendarz imprez
