Zmagający się w ostatnich tygodniach z kontuzją kolana czempion WBC w kategorii junior ciężkiej Grigorij Drozd (40-1, 28 KO) wznowił treningi. Rosjanin pierwsze kroki prowadzące do powrotu na ring stawia na sali w Hamburgu, gdzie pomaga mu znany kubański szkoleniowiec Pedro Diaz.
- Z kolanem wszystko jest w porządku, oczywiście pobolewa, ale ogólnie jest dobrze. Trenuję dwa razy dziennie u boku Pedro i Rusłana Czagajewa. Z Diazem współpracuję już od jakiegoś czasu, pomagał mi przy dwóch ostatnich walkach. To dla mnie taki zagraniczny trener, świetnie się rozumiemy i zawsze trenujemy, gdy tylko nadarzy się okazja. Na razie zostaję w Hamburgu, ale niedługo wylecę kontynuować treningi w Moskwie - stwierdził "Krasawczik".
Drozd miał walczyć 4 listopada na gali w Kazaniu z Ilungą Makabu (19-1, 18 KO), ale kontuzja pokrzyżowała mu plany. Między linami ponownie pojawi się prawdopodobnie w marcu.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: werus
Data: 07-10-2015 11:17:18
Jak widzę go takiego czerwonego na tym zdjęciu to zaraz przypomina mi się piosenka "Witaminki, witaminki" https://www.youtube.com/watch?v=oS0jOniHD8g
Autor: Maniek1986
Data: 07-10-2015 11:43:35
rusada - zero koksu!
Autor: MLJ
Data: 07-10-2015 13:07:16
Ciekaw jestem czy wyjdzie do Makabu, szczerze wątpię, Pewnie będzie kombinował z unifikacją..
Autor: Adii1766
Data: 07-10-2015 13:52:02
makabu powinien go zastopować w granicach 9 ,10 rundy i to tworzy okazję dla włodarczyka żeby najpierw odzywskać tytuł a potem dać rewanż ruskiemu tym razem w stanach;] w ogóle skąd kolwiek pochodzi mistrz walka mistrzowska powinna być w stanach bo to najbardziej neutralny grunt , w niemczech i u ruskich wiadomo jak jest w angli też nie lepiej , zazwyczaj gdy się jedzie na teren przeciwnika to sędziowie patrzą przychylnym okiem na lokalnego zawodnika , głowacki powinien tęż jesi juz ma jakąś unifikację bądż walkę z którymś ruskiem albo stany albo polska;]
Autor: Clevland
Data: 07-10-2015 14:20:50
Tak kicać, przez tyle rund, przy takich mięśniach jest niemożliwe. Co mówił trener Gmitruk gdy stał w narożniku Masternaka. "On długo tak nie wytrzyma". Zapomniał, że facet mógł się nakoksować ! Podobnie z Kudriaszowem. Palacios mówił że na ważeniu to jeszcze, ale w dniu walki zobaczył monstrum.
Autor: tyler
Data: 07-10-2015 18:19:23
Wywar z pokrzyw, żadne sterydy! Odpowiednia dieta, sypialnia koło reaktora w pałacu prezydenckim to klucz do sukcesu rosyjskich pięściarzy. Zresztą oni przechodzą "badania"
Autor: 86viper
Data: 07-10-2015 20:55:53
Jest fajny film dokumentalny o dopingu w Rosji. Daje sporo do myślenia i fajnie się to ogląda: "Tajemnice dopingu w Rosji. Jak stworzyć mistrza?". Polecam
Autor: jassin
Data: 07-10-2015 21:32:38
ktos tu kiedys wrzucil fotke Drozda z walki z Arslanem i potem z ostatniej. Normalnie kark to mu urosl 3 krotnie. Miesnie i klata jak u ciezkiego. Jak on limit robi...
Autor: cut
Data: 07-10-2015 22:35:48
drozd od arslana to przeszedl prawdziwa fizis matamprfozis, wyglada swietnie, nie wyczerpujace sie zasoby energi i sily, z arslanem naprawde normalny wytrenowany gosciu, normalny czlowiek, ale z masternakiem badz z wlodarem prezentowal sie fenomenalnie, musi duzo trenowac i dobrze sie odzywiac. Widocznie wczesniej za malo trenowal i za malo jadl.
Autor: cut
Data: 07-10-2015 22:37:17
Autor komentarza: 86viper Data: 07-10-2015 20:55:53 Jest fajny film dokumentalny o dopingu w Rosji. Daje sporo do myślenia i fajnie się to ogląda: "Tajemnice dopingu w Rosji. Jak stworzyć mistrza?". Polecam No wiesz jak jest juz film, to tytul jest juz malo logiczny, poniewaz tajemnicy juz nie ma:).
Autor: wojt
Data: 07-10-2015 23:21:59
niech go szlak ... wyglada jak kulturysta!