DIAZ vs PETERSON I DIRRELL NA KOLEJNEJ GALI HAYMONA
Dodano: 3 września 2015 10:37
Autor: Rick Reeno, Boxingscene
Zdjęcie: Obraz własny
Felix Diaz (17-0, 8 KO), mistrz olimpijski z Pekinu, po ponad sześciu latach od rozpoczęcia kariery zawodowej w końcu doczeka się prawdziwego i trudnego testu. Pięściarz z Dominikany będzie głównym bohaterem gali z cyklu Premier Boxing Champions.
Naprzeciw Diaza 17 października stanie dwukrotny mistrz świata kategorii junior półśredniej - Lamont Peterson (33-3-1, 17 KO). Pojedynek odbędzie się jednak w wadze półśredniej. Wciąż nie wiadomo jeszcze jaka stacja pokaże ten wieczór.
Przed walką wieczoru kibicom zaprezentuje się również wciąż niespełniony Andre Dirrell (24-2, 16 KO).
Co ciekawe gala z serii PBC - jak zwykle w otwartej stacji, będzie rywalizować z wieczorem PPV Gołowkin vs Lemieux na HBO.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
Kalendarz imprez
