PIĄTKOWSKA: NAGŁA ZMIANA KATEGORII TO NIE JEST ZBIEG OKOLICZNOŚCI

Dodano: 1 września 2015 15:29
PIĄTKOWSKA: NAGŁA ZMIANA KATEGORII TO NIE JEST ZBIEG OKOLICZNOŚCI
Piotr Fajks, Informacja własna
Paweł Najmowicz

- To całe zamieszanie związane ze zmianą limitu nie jest przypadkowe. Brodnicka pojechała do Niemiec na sparingi i przekonała się, że nie radzi sobie z rywalkami obdarzonymi mocnym uderzeniem, do których ja również należę - stwierdza Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO), która zapowiada, że nie zgodzi się na żądania zawodniczki promowanej przez Mariusza Grabowskiego i nie zejdzie do niższej wagi lekkiej.

- Ten pomysł ze zmianą limitu na trzy tygodnie przed imprezą uważam za bezsensowny. Dziwię się trochę, że władze stacji Polsat tej propozycji nie wyśmiali. To samo tyczy się liczby rund. Na sierpniowej konferencji prasowej ogłoszono, że nasz pojedynek został zakontraktowany na osiem rund, a tu nagle obóz Brodnickiej chce wydłużyć go o kolejne dwie, czego oczywiście ja nie zaakceptuję - dodała niepokonana pięściarka z Warszawy.

- Według mnie te zagrania nie są przypadkowe. Ewa pojechała na ciężkie sparingi na zachód, zobaczyła, że nie radzi sobie z silnymi rywalkami i boi się ze mną walczyć. Oni dobrze wiedzą, że w przypadku schodzenia do niższej wagi musiałabym tracić mięśnie, co w konsekwencji odbiłoby się na mojej dyspozycji. Mówiąc krótko, byłabym mocno osłabiona. Jeżeli uda się doprowadzić do tej walki, to nie pozostawię losu tej potyczki w rękach sędziów i zakończę ją przed ostatnim gongiem - zapowiada "Tygrysica".- Prawdę mówiąc wszystko zależy teraz od Tymexu. Jeśli oni nie zgodzą się na pojedynek w wadze super lekkiej, to do niego po prostu nie dojdzie. Z niecierpliwością czekam na decyzję, która powinna zapaść w ciągu kilku, a może kilkunastu najbliższych godzin - dodała Piątkowska.

Tymczasem Grabowski, promotor Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO), na jednym z portali społecznościowych odpowiedział - "Po rozmowie z Ewą Brodnicka zgadzamy się na limit 63,5 kg i 8 rund, ale chcemy przeprowadzenia badania antydopingowych".

Więcej informacji: Ewa BrodnickaEwa Piątkowska
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: royler
Data: 01-09-2015 15:57:40
Taka ładna dziewczyna i "babra" się w tym czym jest boks. A to męski sport. Ewo opanuj się, bo jeszcze zostanę mężem.
Autor: Sierak2012
Data: 01-09-2015 15:59:52
Piątkowskiej nie przeszkadzało, gdy Kavulani ważyła coś w granicach 58 z hakiem, a ona sama 62 z hakiem. Bicie mniejsze jest ok, a jak ona ma być o 1 kg mniejszą to już płacz
Autor: royler
Data: 01-09-2015 16:03:48
Sierak2012 Mój mały przyjacielu, lepiej się zajmij boksem, a nie żeńskim :-)
Autor: rad3k
Data: 01-09-2015 16:06:44
sierak2012 czytanie ze zrozumieniem leży, to Brodnicka chciała niższego limitu wagowego :)
Autor: secretuser
Data: 01-09-2015 16:15:07
"Autor komentarza: Sierak2012Data: 01-09-2015 15:59:52 Piątkowskiej nie przeszkadzało, gdy Kavulani ważyła coś w granicach 58 z hakiem, a ona sama 62 z hakiem. Bicie mniejsze jest ok, a jak ona ma być o 1 kg mniejszą to już płacz" Bo jedyne czego chce Piatkowska, to moc walczyc w SWOJEJ WADZE. W tej wadze przewalczyla cala swoja kariere, wiec wymaganie od niej, ze bedzie nagle wazyc te 2-3 kg wiecej i walczyc w lzejszej wadze, to jakby nagle wymagac od Tysona schudnac z 97 do 90 i bic sie w cruzer Paranoja Brodnicka tez cala kariere bila sie w super lekkiej Wiec jedyna ktora tutaj kombinuje jest Brodnicka a nie Piatkowska Piatkowska chce po prostu walczyc w SWOJEJ kategorii wagowej
Autor: secretuser
Data: 01-09-2015 16:17:10
Nie ma sie tez co dziwic Piatkowskiej, bo ona musialaby schudnac te 2-3 kg z MIESNI. Brodnicka jest pompowana super lekka, jakby zaczela ciezko trenowac jak przystalo to schudlaby do 55 kg
Autor: robsonpodlasie
Data: 01-09-2015 16:20:55
Zmiana limitu wagowego akurat na zakończenie przygotowań to przecież kpina. Gdzie by to przeszło? Żaden poważny bokser by się nie zgodził, bokserka też nie powinna. BTW. Fajna jest Piątkowska. Z gadki słychać że ułożona i ciało świetne.
Autor: secretuser
Data: 01-09-2015 16:21:27
A jesli do walki dojdzie w limicie super lekkiej, to ja wiem jak to sie skonczy Wymeczona Brodnicka odbije sie od Piatkowskiej jak Artur Szpilka od Jenningsa. Mysle ze bedzie to pod tym wzgledem wygladalo bardzo podobnie
Autor: royler
Data: 01-09-2015 16:31:22
Ja pi.. nie macie czym się zajmować jak boksem w wydaniu kobiecym!! Czytam i nie wierzę!
Autor: lubieznyzenon
Data: 01-09-2015 16:31:44
Akurat Ewa ciało to ma beznadziejne, w barach szersza niż w biodrach, no i ten brzuch... tak to jest jak się idzie w sport.
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 16:34:01
secretuserb vel RAFAL MYSIAK vel..:) pisz te wynalazki swoje na rin .. tam bedziesz mial wiecej plusikow
Autor: royler
Data: 01-09-2015 16:35:03
lubieznyzenon Beznadziejne? Sam jesteś beznadziejny parówo
Autor: arpxp
Data: 01-09-2015 16:35:36
@royek To nie wchodź w ten temat. Mnie i jestem pewien, że nie tylko mnie, akurat ta konfrontacja ciekawi.
Autor: robsonpodlasie
Data: 01-09-2015 16:36:22
lubiezny, no ksywa fajnie pasuje pod komentarz :) Co kto lubi, kobiety które dużo pływają mają podobną sylwetkę.
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 16:37:37
3 tygodnie temu kozaczyla jak ch.. ze waga jest jej obojetna teraz wlasciwie waga musi byc jaka ona chce ilosc rund tez 8 jak chce :) choc obie walczyly juz po 10 i tyle powinno byc tym bardziej ze beda sie macaly tylko po 2 minuty kazda runda
Autor: robsonpodlasie
Data: 01-09-2015 16:39:16
Przede wszystkim powinny walczyć topless jak przystało na zawodowstwo.
Autor: arpxp
Data: 01-09-2015 16:40:05
Myślę, że niejeden by chętnie pomacał po 2 minuty kazda xD
Autor: royler
Data: 01-09-2015 16:40:21
arpxp Naucz się pisać roycer Mój mały przyjacielu ;-)
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 17:01:55
trzy przyklady kto maci wode 1 w jakiej kategori wagowej ostatnia walke toczyla piatkowska na podrzednej jakiejs gali wasyla i nie miala problemu :)?? 2 kto gadal jeszcze niecaly misiac temu ze wlasciwie kategoria wagowa jest jej OBOJETNA http://www.ringpolska.pl/ewa-piatkowska/41687-piatkowska-trenuje-z-gmitrukiem-do-walki-z-brodnicka#comments 3 Ale jeszcze kilka tygodni temu mówiłaś, że możesz boksować od wagi lekkiej wzwyż. Tak, to prawda, ale kilka wydarzeń w ostatnich tygodniach skłoniło mnie do pewnych przemyśleń i teraz już wiem, że w tej walce muszę postawić na siłę. Muszę znokautować Brodnicką, żeby nie dać szansy sędziom. Nie zamierzam się odchudzać tylko dlatego, że Brodnicka przestraszyła się kategorii wagowej, w której boksuje od zawsze. Stawiam na siłę, nie mam już do zrzucania tkanki tłuszczowej, a mięśni ścinać nie zamierzam. A I PRZEMYSLALA SE NA 3 TYG ODNIE PRZED WALKA ZE JEJ NIE PASUJE :)
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 17:07:19
FAKT FAKTEM ZE NAJWIEKSZA WINA JEST POLSATU GDYZ ONI POWINNI MIEC kontrakt podpisany i nie byloby problemu z zadna ze stron
Autor: royler
Data: 01-09-2015 17:11:30
Znam się na kobietach i Ewa P. jest śliczną i atrakcyjną kobietą i nie to, że jestem sam to bym ją zaprosił do tańca i wspólnego życia bo jest mega kobieca z tym, że wybił bym jej boks z głowy.
Autor: Versalce
Data: 01-09-2015 17:12:06
Ten cały spór to raczej tylko po to, żeby nagłośnić, wypromować walkę (i galę).
Autor: Sierak2012
Data: 01-09-2015 17:26:00
rad3k, dokładnie wiem kto chce niższego limitu. Piątkowskiej nie przeszkadzało nigdy obijanie rywalek 4-5kg lżejszych, zawsze miała przewagę fizyczną, teraz gdy Brodnicka chce jej to zabrać nagle jest płacz i foch.
Autor: Spartacus
Data: 01-09-2015 17:33:00
Szkoda, że nie ma Rafała, chętnie usłyszałbym wykład o wpływie obfitego biustu na siłę ciosu.
Autor: royler
Data: 01-09-2015 17:37:47
Spartacus dobre XD
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 17:41:38
Lanie kupy płynnej na Piątkowską jest śmieszne. Czepiacie się że odmówiła na postawione warunki. Ma do tego pełne prawo na 3 tyg do walki. Przygotowania szły pod ustalony limit wagowy i czasowy a nagle wyskakują z daremna taktyką mającej na celu osłabienie rywala. Piątkowska wyraźnie powtarza że ustalili z Brodnicką wagę i czas. Sądzę że gdyby wcześniej chcieli innych limitów Piątkowska przystałaby na to i przygotowania byłyby inne. Na tak krótki okres przed walką to niech kontaktują się z Rusiewiczem on na bank będzie gotowy,lub któryś z ogierów snarskiego i jego stajni.
Autor: Spartacus
Data: 01-09-2015 17:46:36
A tak poza tym nie ma co się spinać, walka się odbędzie i wszystko jak widać jest dogadane. Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr.
Autor: StewRoid
Data: 01-09-2015 18:00:18
Ciekawe jak to wyglądało od strony Brodnickiej, bo Piątkowskiej Kmita powiedział o wadze i rundach, a jakie informacje otrzymała druga Ewa?
Autor: royler
Data: 01-09-2015 18:11:22
tyler Przedstaw się. Rollins dziwko? Małomiasteczkowa, sucz nie facet.
Autor: rad3k
Data: 01-09-2015 18:12:49
Sierak2012 Polecam fun page'a Piątkowskiej, na którym jest artykuł, w którym Brodnicka twierdziła, że Piątkowska uciekła przed nią do niższej kategorii wagowej, ale i tak ją dopadnie ;) To jak to jest? Może powinieneś prześledzić profil na fb promotora Brodnickiej, może nasunął Ci się pewne wnioski ;) Ojcieczradjamaryja Ciekawi mnie Twoja zajadłość i jednostronność. Dlaczego to wina Piatkowskiej, a nie Kmity, że coś jest ogłaszane na konferencji prasowej, a potem na podstawie fanaberii Brodnickiej i jej promotora wszczynana jest nierzeczowa dyskusja ;)
Autor: royler
Data: 01-09-2015 18:19:52
Chciałbym obwieścić, że Rollo vel madbutcher był moim kolegą, a że okazał się zwykłą parówą to nie chce mieć nic wspólnego z tym typem. Szanowałem, ale do czasu. Parówa, nie przyjaciel.
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 18:20:13
Royler! Co chcesz wiedzieć?
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 18:22:44
Za co ojciec dostal ostrzezenie chcialby wiedziec bo inaczej to wasze widzimisie , nikogo ojciec nie obrazil wiec za co ???
Autor: Matys90
Data: 01-09-2015 18:28:48
Za wklejanie linków do konkurencji Ojciec dostaje ostrzeżenie i skasowany komentarz :P
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 18:41:18
Matys90 ale to jest wyjatkowa sprawa jak inaczej mial ojciec wykazac przyklad :) NO CO JAK CO ALE CHYBA NIKT NIE POWIE ZNAJC OJCA ZE OJCIEC PROMUJE TEN SZATANSKI PORTAL WASYLA , PRZECIEZ OGOLNIE JEST ZNANA MILOSC OJCA DO WASYLA I RIN....:)
Autor: Matys90
Data: 01-09-2015 18:48:29
Nieważne intencje, odkąd pamiętam akurat do linków do RP redakcja zawsze ma wyjątkowe dobre oko i trzyma rękę na pulsie ;)
Autor: andrewsky
Data: 01-09-2015 18:53:16
Ojciec zawsze wie co się dzieje u konkurencji.Nawet mam wrażenie że lepiej niz na Orgu A ponoć ich tak nie lubi LOL Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek...
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 18:59:07
andrewsky przeciez zeby walczyc z wrogiem trzeba go poznac :)
Autor: Callisto
Data: 01-09-2015 18:59:36
Proba zmiany zasad na 3 tyg przed sama walka to czysta ABSTRAKCJA i NONSENS.
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 19:04:56
No ale kto zmienia zasady na 3 tyg ?? Bo jak ktos mowi niecaly misiac temu ze waga obojetna moze walczyc w tej i w tej a na 3 tyg przed walka mowi ze ....przez ostatnie tygodnie sobie przemyslala ze chce wazyc wiecej bo musi postawic na sile :) to chyba to jest zmiana zdania
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 01-09-2015 19:08:30
Ojca zdaniem polsat powinnien zrezygnowac z walki kob iet za te fochy a w ramach przeprosin kibicow rekowskiemu dac KMITE bo jakas kara musi byc za brak profesjonwlizmu i sprowadzanie dziadkow nie walczacych od kilku lat
Autor: royler
Data: 01-09-2015 19:14:26
OjciecZradioMaryja Pierdoły to co masz do przekazania:-)
Autor: royler
Data: 01-09-2015 19:32:00
OjciecZradioMaryja możesz sobie przybić 5 z Rollinsem Parówo:) Frajer jesteś i bym cię ubił ale chowasz się za netem szmato, szmato? Bo nie Polak
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 19:47:43
royler pytam poraz kolejny co chcesz wiedzieć?
Autor: royler
Data: 01-09-2015 20:00:07
tyler Rollo jesteś zwykłą dziwką i tyle co chciałeś wiedzieć!
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 20:14:46
Chyba mnie z kimś mylisz. Dla twojej wiedzy nie jestem żadnym rollo itp. I radzę się wstrzymać z oceną zanim poznasz prawdę.
Autor: royler
Data: 01-09-2015 20:30:22
Chyba to Twoja matka Cię z kimś pomyliła, jesteś facet to uderz się w pierś!!!
Autor: MILANorg
Data: 01-09-2015 20:44:00
roycer ja Ci dobrze radzę udać się na leczenie psychiczne bo po jakimś czasie jak tu piszesz widzę że z Tobą jest coś nie tak . Kiedyś myślałem że jesteś po prostu mało bystry / przygłupi ale teraz widzę że to może być głębszy problem . jesli chodzi o arykuł to walka w superlekkije , 8 rd tak jak było na konferencji , rozumiem ze ojcieczradia pisze glupoty ale jego tlumaczy jego glupie zaslepienie ale na litosc boska jesli robisz forme na 63,5 kg , nie masz juz z czego zrzucac a na 3 tygodnie przed walka robia ci limit to chyba tylko idiota bysie zgodził . Brodnicka odbije sie od Piątkowskiej jak od ściany i chyba coraz bardziej zdaje z tego sprawe .
Autor: royler
Data: 01-09-2015 20:50:54
Dand obrażasz mnie, a wypierałeś,że nie jesteś Milan to raz ;-)
Autor: MILANorg
Data: 01-09-2015 20:51:48
Autor komentarza: royler Data: 01-09-2015 20:50:54 Dand obrażasz mnie, a wypierałeś,że nie jesteś Milan to raz ;-) idź do lekarza , przestań pić , nie mam zamiaru z Tobą dyskutowac
Autor: royler
Data: 01-09-2015 20:56:45
0 alc bo jestem piany.
Autor: Maniek1986
Data: 01-09-2015 20:58:12
Autor komentarza: tyler Data: 01-09-2015 17:41:38 Lanie kupy płynnej na Piątkowską jest śmieszne. Czepiacie się że odmówiła na postawione warunki. Ma do tego pełne prawo na 3 tyg do walki. Przygotowania szły pod ustalony limit wagowy i czasowy a nagle wyskakują z daremna taktyką mającej na celu osłabienie rywala. ogladales wczoraj puchera? Bokser Sek - 1kg to zadna waga do zbicia na 3tyg przed zwlaszcza jak chce sie wystapic na takiej gali, gmitruk tez tak sadzi ale tez rozumie piatkowska bo ja trenuje. Ogolnie tak to jest z babami hehehe ale fakt jest taki ze piatkowska chce aby bylo wszystko po jej mysli ale ojciec ma racje ze przed ogloszeniem walki takie rzeczy powinny byc juz podpisane jednakze kolejnym przykladem krecenia przez tygrysice jest fakt ze opowiadala ze nawet jeszcze nie wie za ile walczy, a borek mowil ze chwycil za tel do wasyla a ten mowi jak to przeciez wie niemal od poczatku...
Autor: royler
Data: 01-09-2015 21:10:46
MILANorg Jak wytrzeźwieję to Ci Milanku krwi napsuję-możesz być pewny :-)
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 21:15:27
Royler, ostatni raz piszę w twoją stronę ba nawet pokusze się zejść na twój poziom byś niczego nie przeoczył... Bij na ławkę przed blokiem i tam sobie zapodawaj takie fanaberie do sobie podobnych. Tekst z matką w tle obrazuje poziom jaki prezentujesz. To że Ty masz gówno i szlam w głowie to kogo mało to interesuje i żale wylewaj w łóżko by rozładować napięcie. Koniec tematu dla mnie, ale ty zapewnie będziesz próbował bronić honoru i zranionej duszy.
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 21:17:53
Manie,rozumiem co chcesz przez to powiedzieć, ale jest coś takiego jak komfort psychiczny i schemat którego należy się trzymać. Takiego zagrywki mają na celu osłabienie przeciwnika, nie tylko fizycznie ale i mentalnie.
Autor: MILANorg
Data: 01-09-2015 21:25:59
maniek86 to zależy od sytuacji i od tego na jakim jest sie etapie przygotowań bo my chyba dyskutujemy o zejsciu w dół nie tracąc atutów , ja osobiscie dziwiłem sie ze brodnicka ta walke wzięła bo fizycznie zawodniczki dzieli przepasc
Autor: Maniek1986
Data: 01-09-2015 21:28:33
piatkowska sama mowi ze juz niewiele tluszczu zostalo jej do spalenia wiec pewnie i 1kg to bylby pikus ale co poradzisz jak sie baba uprze hheheheh
Autor: MILANorg
Data: 01-09-2015 21:31:34
jesli nie ma tluszczu to z czego ma gubić ? miesnie ma palić bo Brodnicka nagle zauważyła ze na superlekka jest za słaba ? bez jaj ja mam nadzieje ze do walki dojdzie i ze Brodnicka skonczy na deskach za to swoje pierdolenie i popisowki na wazeniu , srednia klasa sportowa a zaczeła gwiazdorzyc
Autor: tyler
Data: 01-09-2015 21:34:11
Milanorg i tego się niech trzymają. Bilety już mam więc muszą walczyć :-)
Autor: MILANorg
Data: 01-09-2015 21:38:01
na konkurencji juz chyba temat rozwiany superlekka , 8 rd i testy antydopingowe i gitara ukochana ojcazradia na deskach juz niedługo ;)
Autor: werwoolf
Data: 01-09-2015 22:09:47
Wiadomo ,ze Ojcec nie gada ta glowa co trzeba ,pelna zgoda z Milanem ,a Brodnicka jakis slaby PR zaczela zapodawac ,cos jak Szpila kiedys ,dla jakis debili i gowniarzy ,szkoda ,ze nie zaczela jakis jakis łancuchow nosic na fajnej klacie i bujac sie jak czarni bracia .
Autor: LegiaPany
Data: 01-09-2015 23:11:01
"znam sie na kobietach......." :D
Autor: BlackDog
Data: 01-09-2015 23:46:42
Pisałem że będą walczyć? Pisałem. Brodnicka moim zdaniem dostanie wciry. Nie widziałem ich dużo w akcji bo mnie boks kobiet nudzi ale z tego co widziałem dużo mniej "damska" w poczynaniach ringowych wydawała się Piątkowska. Mimo wszystko Kobitki dużo nie zarabiają więc dla obu ta walka to złoty strzał. Do walki musiało dojść. Brodnicka trochę pokrzyczała bo chyba zdaje sobie sprawę co nadchodzi. Jednym słowem whatever. Niemożliwym było że do starcia nie dojdzie. Polsat pewnie dorzucił po 4 tysiaczki czy 5 dla każdej i zaraz problemy się rozwiały... Kolejna kompromitacja byłaby wręcz przygnębiająca.
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 00:28:18
Milan ty sie do ojca przypierd.. a twoj obiektywizm jest tu juz ogol ie znany co do wasylowej watahy ,jezeli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to juz nie ojca problem , czego nie kumasz przeciez wypisal oj iec w pkt 1 sama piatkowska gadala jeszcze niecalu miesiwc temu w wywiadzie ze waga jest jej obojetna i to ze dwa razy jak i dystans tez 2 dzisiajw wywiadzie mowi ze przemyslala sobie przez te tygodnie i juz jej nie pasuje :) to kto kuzwa zmienia zdanie tym bardziej ze jak sie okazuje i jedna i druga moze miec racje gdyz gowno bylo jak sie okazuje uzgodnione na papierze i oficjalnie 3 tak naprawde tez smieszne jest piatkowskiej gadanie gdyz w tym samym wywiadzie z sierpnia co mowila o wadze ze obojetnie tez mowila ze wlasciwie nie wie za ile walczy , wczoraj w puncherze prawie miesiac pozniej borek mowi ze gadal z piatkowska i ona dalej nie wie ile dostanie podobno zadzwonil zaraz pozniej do wasyla i wasyl mowi ze dawno wszystko wie za ile WIEC KTO CIAGLE PIERDO.. TAM I MIESZA :) 4 na jakiejs podrzednej gali wasyla dla kenijki nie bylo problemu i wage zbijala z miesni :) teraz juz nie ma z czego zwykle jajja TAK NAPRAWDE TO OJCIEC UWAZA ZE JEDYNYM WINOWAJACA JEST POLSAT I KMITA tym bardziej w czasach w ktorych bocza sie na siebie powinni miec wszystko juz podpisane i nie byloby problemu a tak ty jestes za piatkowska bo zawsze miales ciagoty do wasyla :) a ojciec jest po drugiej stronie gdyz lubi kobiety :) ale kto ma racje ??? Tak naprawde chyba nikt gdyz okazuje sie ze gowno bylo umowione choc te kozaczenie piatkowskiej ze waga jest jej obojetna a potem nagle 8 rund i waga tez po jej stronie pokazuje ze robi z geby cholewe
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 00:36:45
Po chu... tu jest moderacja podobno ???ojciec dostal ostrzezenie niewiadomo za co a tu leca chu.. parowy i szmaty i jest ok :)
Autor: BlackDog
Data: 02-09-2015 00:47:46
Ojciec. Ok to Piątkowska gadała że może a okazuje się że nie do końca (po prostu kobitka się zabezpiecza) ale to Brodnicka Twoja luba zaczęła kombinować i robić bałagan przecież. Chyba że coś źle zrozumiałem.
Autor: rad3k
Data: 02-09-2015 01:05:12
Ojcieczradjamaryja Powtarzasz swoje argumenty jak mantrę, a nie dopuszczasz innych, w których Brodnicka twierdziła, ze Piatkowska uciekła przed nią do niższej kategorii. Wiec dlaczego tego nie przytaczasz? Teraz ja może dopaść tak jak obiecywała. Co do Borka to nie jestem pewien czy on to ogarnia, bo póki co to wieje amatorszczyzna i brakiem wiarygodności :/, a ponadto ostatnio dość często pokazuje sie z promotorem Brodnickiej, co świadczy słabo o jego bezstronnosci :/ A skąd Brodnicka wzięła 10 rund i lekka? Z palca? Dlaczego ma być tak jak sobie to wymyśliła? Może piatkowska powinna napisać, ze ustąpiła i zgodziła sie na 2 minutowe rundy, wiec Brodnicka może sie ugiąć i zgodzić na limit i dystans ;) Finalna decyzja ewidentne świadczy przeciwko Brodnickiej ;)
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 01:11:42
Black dog ??? Nie kuma ojciec sam piszesz ze piatkowska mogla ale okazalo sie ze juz nie :) ale to brodnicka zaczela kombinowac ??? ale co zaczela kombinowac przeciez okazuje sie ze nic nie bylo dogadane piatkowska w wywiadach mowi wczesniej ze waga jest jej obojetna taka i taka potem dzis daje wywiad i na pytanie redaktora ze wczesniej mowila ze moze walczyc w wadze takiej jak i wyzszej odpowiada ----Tak, to prawda, ale kilka wydarzeń w ostatnich tygodniach skłoniło mnie do pewnych przemyśleń i teraz już wiem, że w tej walce muszę postawić na siłę. Muszę znokautować Brodnicką, żeby nie dać szansy sędziom. Nie zamierzam się odchudzać tylko dlatego, że Brodnicka przestraszyła się kategorii wagowej, w której boksuje od zawsze. Stawiam na siłę, nie mam już do zrzucania tkanki tłuszczowej, a mięśni ścinać nie zamierzam. CZYLI ZMIENILO JEJ SIE W GLOWIE I TAK MA BYC :) ale to Brodnicka podobno miesza :)
Autor: BlackDog
Data: 02-09-2015 01:17:36
Ok. Piątkowska wyciągnęła pewne wnioski, to się zgadza ale to Ewa Brodnicka zaczęła kombinować by jednak limit był bo ona przystała na coś innego (a tak naprawdę na nic nie przystała). Zresztą to o co walczyła Brodnicka to jeden wielki żart bo przecież kategoria w której miały by walczyć mieści się w tym o co zabiegała Brodnicka. Więc co ona chciała osiągnąć? Moim zdaniem albo to była zagrywka na zasadzie wyciągnąć więcej z Polsatu bo to przecież ostatnia szansa na zarobek, lub zwykłe promowanie walki. W każdym razie mnie mało to interesuje. Choć jako "wodolacz" przyznam że trochę się w tą atmosferę wciągnąłem to myślę że wynik znany jest z góry a sama walka będzie słaba jak to kobiecy boks. Życzę fanom damskiego boksu bym się mylił ;D
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 01:22:51
Ewidentnie widac nawet w tym dzisiejszym wywiadzie piatkowskiej ze waga nie byla ustalona bo jak ona mowi ze przemyslala sobie to przez te tygodnie i musi postawic na sile czyli wage wyzsza a jakby byla ustalona to jej przemyslenia przez te tygodnie nic by jej nie daly:) Dla ojca jest sprawa prosta jak ktos pierdzieli wczesniej ze waga jest jej obojetna i moze walczyc w tej jak i wyzszej a potem na 3 tygodnie zmienia zdanie to kto pierd... Ojciec stawiajac pieniadze oczywiscie postawilby na piatkowska gdyz to jest walka chlopca z dziewczyna w tym wypadku
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 01:34:05
BlackDog pewnie zeby sie miescila ale to nie o to chodzi zeby walka wygladala jak piatkowska z ta kenijka w ktorej roznica wagi byla chyba ze 4 kilo pom imo tego ze piatkowska jakos nie miala problemu i w ostatniej walce swojej z ta kenija zbila wage do lekkiej a i tak byla z kilka kilo ciezsza niz przeciwniczka .Ogolnie szkoda sie spierac bo ojciec uwaza tak ci co lubia wasylowa wataha sa przeciwko brodnickiej ogolnie zawsze powstaja dwa obozy jak np pis i po i dla pisiorow co by nie zrobil pisior to i tak jest niewinny a wszystko wina po i na odwrot i tu jest tak samo dla fanow piatkowskiej pomimo ze wczesniej robila z geby cholewe jak sie okazuje i tak jest wina brodnickiej wiec szkoda sie przekonywac jak pewnie i tak jest to w duzej wiekszosci nierealne gdyz w nie jednej tu polemice widac bylo ze nawet zabojcze argumenty sa nieprzyjmowane bo tak :)
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 01:38:00
Nie jednej tu polemice argumenty nie sa przyjmowane bo tak --chodzilo ojcu ogolnie o rozne artykuly nie tylko ten o piatkowskiej :)
Autor: BlackDog
Data: 02-09-2015 01:49:43
Może Cię to zdziwi ale powinieneś wiedzieć że "nie lubię" cokolwiek to znaczy wasylowej watahy a może nie tyle jestem za Piątkowską co myślę że wygra. Czemu? Szczerze może nawet nie powinienem zabierać głosu bo za mało wiem ale z tego co widziałem a widziałem naprawdę urywki po jednej walki obu Pań po prostu Ewa Piątkowska wydaje się dużo bardziej dynamiczna, i "męska" w ringu. Co do tego której z pań bym kibicował gdyby to mnie w ogóle interesowało. Brodnicka wydała mi się baaardzo ale to bardzo płytka. Odkąd zauważyła że ludzie zwrócili uwagę na jej biust tylko tym się promuje. Nawet w TV w programie o gotowaniu. Ok dla faceta na krótką metę to przyjemne popatrzeć ale jak zaczyna zauważać że to jest coś co się powtarza i stanowi pewien trzon to człowiek zaczyna się zastanawiać z kim ma do czynienia... Piątkowska nigdy nie będzie takim typem osoby raczej, bo się do tego nie nadaje. I bynajmniej nie dlatego że biust nie jest "jej mocną stroną" a dlatego że kamera póki co ją stresuje i to dokładnie widać. Ale do rzeczy. Wydaje mi się że Brodnicka to przegra i to może dość wyraźnie. Mogę się mylić ale z tego co widziałem dynamika obu pań to inny poziom. Mi np nie chodzi o to by kibicować komuś od Wasyla. Po prostu wydaje mi się że piątkowska jest lepsza. Tyle w temacie. A temat nieporozumień można uznać za historię. Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś z "środowiska" przyznał że chodziło o wyciągnięcie dodatkowych kilku tysi za odgranie zagrożenia że walka się nie odbedzie.
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 02:12:37
Ale ojciec sie zgadza ze wygra piatkowska bo tak by ojciec postawil kasiore jakby musial , gdyz sila fizyczna i dynamika taka blizsza mlodzienca niz kobiety u piatkowskiej jest wyrqznie widoczna , watpi ojciec zeby ktos sie przyznal ze srodowiska :) -ze te fochy to wyciaganie dodatkowej kasiory choc to bardzo mozliwe patrzac na obecna milosc wasyla do polsatu i na odwrot
Autor: odyniec
Data: 02-09-2015 08:30:07
tak czy siak jest to wszystko smieszne ze takie kwestie sa poruszane teraz na 3 tyg do walki skoro byly ustalenia to po co Brodnicka chce je zmieniac? a skoro ich nie bylo to jak w ogole oni prowadza ten biznes?
Autor: MILANorg
Data: 02-09-2015 08:56:19
ojcieczradia od czego tu zacząć hmmm moze od tego że czas dorosnąc i przestać jarać sie kobietą z ekranu ? dwa o jakim braku obiektywizmu wobec kp12 piszesz ? ja jestem wlasnie obiektywny dlatego sie wyrozniam ale nie zawsze jest tak ze jak sie ktos wyroznia to jest źle , oczywiscie wiem ze moglbys zarzucic mnie linkami gdzie jest pokazany mój brak obiektywizmu ale tradycyjnie nie masz czasu jak pozostali userzy ktorzy uzywaja tego argumentu jak im sie racjonalne argumenty skoncza lol trzy nie przyszło ci do głowy ze team Piątkowskiej boi sie wałka na pkt , stosunki yale z polsatem są chwilowo napięte ( chwilowo bo yale majac głowke , diablo i szpile przy udziale haymona zacznie w USA robic niezle walki ktore polsat na pewno bedzie chciał pokazac ) dlatego Piątkowska postawiła na prosta taktyke zajechania Brodnickiej siła cztery walki nie ogladah bo to bedzie przykry widok , pompowana gwiazdka spadnie z hukiem
Autor: royler
Data: 02-09-2015 09:13:37
milanek :D
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 13:51:28
milan i niczym znow ojca nie zaskoczyles znow swoj belkot , pisanie ze piatkowska sie boi porazki na pkt na najwiekszej gali w polsce jest smieszne biorac chocby ostatnie sedziowanie twojego babilonka , majac szpilke haymon szczegolnie bedzie robil dobre walki :)chyba z niby bokserami a i rudy tez zrobi wielka kariere ze swoim widowiskowym stylem PIszesz ze wlasnie ty jestes obiektywny :)moze i tez jestes napoleonem bo dlaczego nie ,przeciez ty wogloe nie odnosisz sie do przykladow piszesz swoje bzdetki i uwazsz ze masz racje bo tak , jakby jednak brodnicka miesiac temu nadawala w wywiadach ze waga jest jej obojetna i wlasciwie wszystko jeje pasuje a na 3 tygodnie przed walka pozmieniala zdanie ciekawy jest ojciec czy tez bys powiedzial ze wszystko przeciez jest ok bo musi byc silna bo ja sedziowie juz chca OSZUKAC NA PKT :)( jest taka opcja ale sedziow musialby polsat pozyczyc od wasyla i babilona , nie odpisuj gdyz rozmowa z toba jest jak koszem na smieci lub znakiem drogowym
Autor: MILANorg
Data: 02-09-2015 14:13:48
jaki bełkot chłopie tyle siedzisz na rp.pl a paru istotnych rzeczy nie wychwyciłeś lol 1 pbn nie organizuje yale jak ostatnio tylko sam polsat juz widzisz roznice 2 na "konflikcie " yale vs kmita zyskał najwiecej tymex grabowski juz cos łapiesz czy ciągle cycki przesłaniają ci zdrowe myslenie ? :) 3 nie wiem jacy sedziowie beda na gali ale na pewno nie bedzie sedziowania pod kp12 4 Brodnicka udzieliła wywiadu w ktorym twierdziła ze Piatkowska uciekła przed nią wage w dół , to Piątkowska wróciła w góre rozbić Twoja gwiazde internetu 5 kazda walka jest inna , Piatkowska w tej walce nastawiła sie na siłe , tak zrobia przygotowania , tak dopracowała technike a teraz ma tracic atuty bo pani Brodnicka zaczęła trenowac na powaznie i nagle okazało sie ze kg uciekają to tyle na temat tej walki kwestia obiektywizmu Szpilka na ten etap kariery ma porządne resume to raz , dwa na koniec roku ktos z czolowej 20 rankingu ma być trzy Diablo juz zrobił kariere , walke z czakijewem w Moskwie zna każdy kibic więc znowu pudło , w USA beda gale szpili , glowki , fonfary wielkim wydarzeniem szczegolnie ze i Glowka i Fonafara walcza mega widowiskowo wiec pojednanie polsatu z yale bedzie szybsze niz gubienie wagi przez Brodnicką lol i na koniec nie mam doswiadzcenia w dyskusjach z koszami na smieci lub znakami drogowymi wiec sie nie odniose do koncowki Twojego postu ale jelsi to lubisz to twoja sprawa i czekam na linki na moj nrak obiektywizmu , przeciez bedzie tego z milion przykladów , oczywiscie wiem nie masz czasu na kopanie w archiwum lub po prostu walisz stary klamliwy tekst w nadzieji ze jeszcze ktos sie złapie i nie odkryje braku logicznych argumentów po twojej stronie
Autor: BlackDog
Data: 02-09-2015 14:20:57
"walisz stary klamliwy tekst w nadzieji ze jeszcze ktos sie złapie i nie odkryje braku logicznych argumentów po twojej stronie" Skąd ja to znam. Jest takie ładne przysłowie o kociołku i garnuszku...
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 14:44:44
i chwla bogu ze nie organizuje yale , raz organizowal i wystarczy juz woli ojciec organizacje ksw , oczywiscie jakby yale organizowal to wtedy dopiero byloby sprawiedliwie :), CZYli sugerujesz ze sedziowie jak walczyl szpilka adamek i organizowal yale to sedziowali pod kp12 :) dzieki MILAN i znow zaczynasz sie uruchamiac niezdrowo i pierdo.. przeciez nie odpowiedziales nawet czy na odwrot jakby brodnicka robial tak z geby cholewe a na 3 tyg przed walak wszystko zmieniala tez bys mowil ze przeciez wszystko jest ok :) walka rudego z czakijevem :) owszem nizla niezla bo przeciwnik napierd.. jak w worek i z braku doswiadczenia z tego bicia az sam opadl z sil bo walki tam duzo nie bylo , myslisz ze w rewanzu byloby tak ssamo :) przeciez jak walczyc z rudym pokazal drozd i wlasciwie tez tam walki nie bylo i chyba juz tej walki kjazdy kibic nie zna gdyz byla bez fajerwerkow , 4 a brodnicka poszla za nia w dol bo ostatnia WALKE TAM TOCZYLA PIATKOWSKA I caly czas twierdzila ze moze walczyc w kazdej wadze ,i tu jest wykazany brak twojego obiektywizmu gdyz nawet jak w wywidzie brodnicka powiedziala ze ucieka piatkowska nizej to ona poszla za nia nizej bo tam ostatnio byla piatkowska nie lubisz brodnickiej to nawet gadanie wczesniejsze piatkowskiej ktore potem zmienia bo tak uwazasz za ok to jak z toba rozmawiac , 5 a dlaczego tylko patrzec na jedna osobe bo piatkowska zrobila sile i tak teraz ma byc a moze brodnicka robila wytrzymalosc i szybkosc i nastawiona byla na wage lekka i co ?? PRZECIEZ JAK WIDAC NA ZALACZONYM OBRAZKU OKAZUJE SIE ZE WAGA NIE BYLA USTALONA przez polsat ani chyba tak naprawde przez nikogo , brodnicka patrzac na ostatnia walke piatkowskiej i jej gadanie ze waga jest jej obojetna i ta i ta mogla sie nastawic na walke w lekkiej ?? no sprawiedliwie odpowiedz i treraz to ona ma np wszystko zmieniac bo piatkowska nastawiona jest na sile i 8 rund i tak ma byc :) O resume szpilki to niechce zaczynac rozmowy ojciec gdyz my sie nigdy nie dogadamy brcie milan wiec moze jednak dakjmy spokoj , jakie ojciec ma zdanie na temat samej walki babur to masz przeciez wpis ojca z godziny 2 rano i chyba obiektywny przyznasz wiec zaslepienie bimbalkami nie wchodzi w gre :) szkoda tylko ze naprawde w tym naszym kraju jak i tu na portalu jest tylko czarne i biale , nie byloby zadnego problemu jakbys napisal owszem piatkowska gadala caly czas ze waga obojetna p[otem zrobila z geby cholewe i zmienial zdanie bo tak jest dla niej lepiej i no coz to jest sport zawodowy i biznes i jak sie da nawet troche w kiepski stylu nagiac w swoja strone to atuty to tak sie tez robi ale nie ty uwazasz ze wszystko wina brodnickiej i wlasciwie powinna zgodzic sie na wszystko zeby bylo sprawiedliwie
Autor: MILANorg
Data: 02-09-2015 16:03:34
oczywiscie ze na ostatnim pbn sędziowali pod szpile co ja tu odkryłem ? na tej gali Piatkowska moze sie obawiac puntkowania pod nasza gwiazde FB i na pkt moze przgerac stad obrała jedyna słuszną taktyke i w tym wypadku nie moze ustapic we wzgledzie wagi ring zweryfikuje wielomiesieczne gadanie i moim zdaniem wygra ładniejsza czyli Piątkowska hehe
Autor: Hangag0d
Data: 02-09-2015 16:17:01
Jaranie się takim prymitywnie ociosanym klockiem jak Brodnicka, to mocny podludzizm. Oczywiście nie mam na myśli jej fizyczności, choć rzecz jasna, gdyby nie jej pokaźny biust, który odciąga wzrok od jej wulgarnego szczurzego ryjka (który i tak jest zamaskowany chełmem ala Kleopatra), to wyglądałaby jak coś z doliny Muminków - pokrzywione, przez połamane - a nie lachon, na którego usilnie stara się pozować (żal). Wpierdol za całokształt mam nadzieję będzie akuratny od Pani Piątkowskiej, której w tym starciu szczerze kibicuję, bo przewyższa ją o co najmniej kilka klas. Cała otoczka i dyskusje na tematy wagi drugorzędnej mnie nie interesują.
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 02-09-2015 16:20:37
MILANorg i tu znow jak zawsze powiedziales tylko czesc prawdy :) wygra piatkowska owszem ale nie ladniejsza :)
Autor: royler
Data: 02-09-2015 17:07:09
Piątkowska jest zajebista, i niech ktoś powie, że nie! Wypowiedzieć się umie i akurat jej uroda jest na + jak dla mnie i nie ma tatuażu, a to już dużo. Ponad to jest mega kobieca i brodnicka to .. nie ma porównania. Z Piątkowską "mógłbym konie kraść"
Kalendarz imprez