IGOR JAKUBOWSKI: WSZYSTKO POKAŻE PIERWSZA WALKA

Dodano: 8 sierpnia 2015 08:10
IGOR JAKUBOWSKI: WSZYSTKO POKAŻE PIERWSZA WALKA
Piotr Jagiełło, Leszek Dąbrowski
Łukasz Furman

- Wydaje mi się, że forma jest, ale niczego nie jestem pewien. Wszystko pokaże pierwsza walka - nie ukrywa Igor Jakubowski, aktualny mistrz Polski oraz mistrz Unii Europejskiej w wadze ciężkiej (-91kg). Pięściarz z Konina jest jednym z dwóch naszych liderów podczas trwających w Bułgarii Mistrzostw Europy Seniorów 2015.

Piotr Jagiełło

Piotr Jagiełło

Piotr Jagiełło to polski dziennikarz sportowy, który swoją przygodę z mediami rozpoczął w portalu Bokser.org, relacjonując wydarzenia ze świata boksu. Dzięki pasji, wiedzy i zaangażowaniu szybko zyskał uznanie w środowisku sportowym. Z czasem rozwijał karierę w mediach, aż trafił do TVP Sport, gdzie pracuje jako redaktor i komentator. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiego boksu w telewizji publicznej.

Czytaj więcej najlepszych treści tego autora!
Więcej informacji: Igor Jakubowski
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: wooyo
Data: 08-08-2015 08:52:51
Igor trzymam kciuki za Was i za ciebie szczególnie ( jestem z Koła - 30 km od konina twojego rodzinnego miasta, sam zresztą gdzieś tam kiedyś roczny epizod w zagłębiu zaliczyłem ), ale to jest w zasadzie skandal, żeby do takiej imprezy nie było możliwości sparowania z kilkoma zawodnikami! Tym bardziej ,że jak wspomniałeś z Pawłem znacie się jak łyse konie! Już nie wspomnę (ups chyba to robię) że to inna waga! Gdzie ci działacze mają rozum! Taka sama sytuacja jest pewnie ze wszystkimi naszymi zawodnikami. Sądząc po wypowiedziach Daniela Adamiec'a ( w jego wywiadzie też cos wisi w powietrzu) wy pięściarze jesteście trochę niezbyt z tego zadowoleni, ale pewnie nie macie wyboru. Oby te mistrzostwa nie skończyły się dla nas zbyt szybko.
Kalendarz imprez