Antonio Tarver (31-6, 22 KO) i Deontay Wilder (34-0, 33 KO) to zawodnicy prowadzeni przez Ala Haymona. Był nawet pomysł skonfrontowania ich obu, ale "Magik" z Florydy, w przeszłości trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej, woli opcję spotkania z posiadaczem trzech mistrzowskich pasów, Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO).
Żeby jednak ten pomysł się udał, najpierw 14 sierpnia na ringu w Prudential Center w Newark będzie musiał odprawić dwukrotnego championa kategorii cruiser - Steve'a Cunninghama (28-7, 13 KO). To ma mu otworzyć furtkę do spotkania ze wspaniałym Ukraińcem.
- Wiem o tym, że są plany bym walczył z Wilderem, lecz ja mam swoje własne ambicje i marzenia. Chcę zmierzyć się z Kliczką, ponieważ to jest facet, który pozostaje mistrzem od kiedy praktycznie pamiętam. Zawsze chciałem robić wielkie rzeczy i samemu być wielkim tak bardzo, jak to tylko możliwe. Pokonanie Kliczki sprawiłoby, że byłbym największy i to właśnie jest moim celem - powiedział obchodzący pod koniec roku już 47. urodziny Tarver.
Sterujący jego karierą Haymon chyba nie podchodzi do sprawy aż tak optymistycznie, choć sam zawodnik nie rozumie czemu. - Naprawdę nie wiem dlaczego Al tak nie chce, bym spotkał się z Kliczką - stwierdził. My chyba wiemy...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: ttrroonnkk
Data: 29-06-2015 17:07:57
Ja sie nie zdziwie jak Travel pokrzyzuje plany Furemu. Juz to widze. Zrobmy to musze pomscic mojego trenera.
Autor: Lombard
Data: 29-06-2015 17:15:16
Ten Tarver jakiś dziwnie ciepły wzrok ma..
Autor: OjciecZradioMaryja
Data: 29-06-2015 17:17:07
wiadomo :) bo z kliczka nawet takier asy jak wach czy sosna z drugim witkiem zarabija okolo melona za walkre a ostatnio troche wiecej niz melon zarabia dopiero mistrz wilder :)
Autor: robsonpodlasie
Data: 29-06-2015 17:17:09
To niech najpierw odprawi Cunna bo myślę że polegnie tam z kretesem.
Autor: WalterAlfa
Data: 29-06-2015 17:44:48
Pomijając różnice jaka ich dzieli to Kliczce realnie zostały 3 walki. Fury, Wilder i może Joshua. Nie widzę miejsca na nikogo innego.
Autor: Lombard
Data: 29-06-2015 18:44:38
"TARVER WOLI KLICZKĘ ZAMIAST WILDERA, HAYMON ODWROTNIE" Tarver woli zrobić to z kliczka zamiast z Wilderem. Za dużo ma amerykańskiej miłości to pragnie europejskiej. Za to Haymon woli żeby Tarver zrobił to z Wilderem bo taki seans na amerykańskim rynku może się sprzedać, a i Haymon będzie zadowolony bo będzie mial Kliczke dla siebie.
Autor: Maro
Data: 29-06-2015 18:54:51
Mason Dixon ;p
Autor: MarkS
Data: 29-06-2015 22:04:04
Cun w ostatniej walce wyglądał źle - zaczął się starzeć jak Adamek ?. Chyba już na to czas.
Autor: skud
Data: 29-06-2015 23:45:22
Tarwvr jakis czas temu przymierzany byl do Diabla i Gorala.Wtedy jeszcze nie byl ,gotowy.Dziwie sie Polsatowi ,przecierz za ta kase walki wieczoru to taki Tarwer czy Areolla by przylecieli!np do Wacha czy Rexa!
Autor: odyniec
Data: 30-06-2015 07:53:03
skud tyle ze gale PBN sa dla Januszy i polowa z nich nie ma pojecia kim jest taki Tarver czy Arreolla i dlatego nie oplaca sie im takich kolesi sciagac Kmita woli jaichs dziadkow albo slowakow bo ladnie padaja po ciosach naszych dzielnych asów ku uciesze tlumu i widzow przed tv