WIDEO: CIEŚLAK I SOROKO PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO POWROTU
Dodano: 14 maja 2015 16:34
Autor: Mariusz Serafin, Nagranie własne
Zdjęcie: Polsat Boxing Night
Jak już pisaliśmy, sobotni występ w Inowrocławiu będzie powrotem po dłuższej przerwie zarówno dla Krzysztofa Cieślaka (22-5, 7 KO), jak i stojącego w jego narożniku Jarosława Soroko. Obaj pracowali na pełnych obrotach, a efekty ich ciężkiej pracy zobaczymy pojutrze. A oto fragment jednego z ich treningu w Warszawie.
Więcej informacji:
Krzysztof Cieślak
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: maniekz
Data: 14-05-2015 18:12:48
Krzysztof Cieślak - człowiek kot - który kilkukrotnie dostał szansę na nowe życie. Tylko niech to ringu wychodzi skoncentrowany i na luzie, to skosi jeszcze kilka słupków.
Autor: ramzesik
Data: 14-05-2015 20:32:11
tu ci maniek racje przyznam xD kaczor go dźgnął w brzuch widelcem czy tam nożem, jebnął na motorze tez porządnie ale jakos mu sie udalo i to hehe wiecej szczescia jak rozumu. ale pozytywny chlopak i zycze mu jak najlepiej
Autor: maniekz
Data: 14-05-2015 21:07:01
miał zdaje się jeszcze 1-2 wypadki autem. Jak mu się nie uda, to niech książkę pisze, bo ciekawa historia.
Kalendarz imprez
